benzer şeyler yaşayıp hamile olan varmı?

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
bu ay ümitli değilim aslında ama mydonozla süt buharı yaptım ama adetimden sonra birkaç gün birlikt olabildik.dün pembemsi sanki akıntıyla karışık bir pembe gibi çok küçük bi damla vadı çamaşırımda adetime birkaç gün var acaba onlamı alakalı yoksa hamilelik işareti olabilirmi?her ay düzenli sivilcem çıkar adetten önce ilk kz bu ay sivilcem çıkmadı bunun yanında göğüs uçların sanki herzamankinden daha koyu gözüküyor ama az bir koyuluk ilk kez bu aya mantar oldum acayip kokulu bir akıntı geldi bunlar birrer işaret olabilirmi benzer şeyler yaşayıp hamile kalan varmı ?

• Konu Sahibi EU2

canım akıntı,gögüs uçlarının koyuluğu hamilelik belirtisi olabilir mantar oldum derken onun bi belirti olacağını sanmıyorum bende bi dr ye görün yada kan testi yaptır derim.a.s
inş. hamişsindir.

• Konu Sahibi EU2
canım akıntı,gögüs uçlarının koyuluğu hamilelik belirtisi olabilir mantar oldum derken onun bi belirti olacağını sanmıyorum bende bi dr ye görün yada kan testi yaptır derim.a.s
inş. hamişsindir.

saol cnm çok teşekkür ederim cevapladığın için
benmantarı ütülü bezle evde tdavi ettim geçti zaten her ay ka testi yaptırmatan bıktım valla vucüdumda kan kalmd kan vermekten:) inş.hamileyimdir cnm ne diyeyim tekrar saol:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…