Benimle o kadar tanmak istedi ama imdi aramyor bile.

• Konu Sahibi pippi_langstrumpf
  • Başlangıç Tarihi
Offf bu dert mi şimdi...
Sizin gerçekten kendinizle probleminiz var....
Allah aşkına sadece 15dk. görüşmşsünüz, ve çocuk aramadı diye yok benimle oynadılar, yok rezil oldum, yok geçmişimi mi öğrendi acaba, yok herkes öğrenicek rezil olucam, yok msnde yazı yazmış kesin benim... Sanırsın ki çocuk seni 2-3 yıl evlilik vaadiyle oyaladaı oyaladı da terk etti, sanki herkesin işi gücü yok ahmetle ayşeyi tanıştırdık ama ahmet ayşeyi beğenmedi hihihi diye millete yetiştirecek, sanki geçmişinizde afedersiniz ama pavyonda çalışmışsınız, sanki tüm ilce sizin tanıştırılıp beğenenilmemenizin derdinde....
Allah aşkına, hergün herkes birileriyle tanışıp 15 dk. sohbet edebilir... Sizi uzaktan 1 yıldır beğeniyordur ama konuşmalarınızdan elektrik alamamış olabilir, illa her tanıştığınız size aşık olacak diye bir kanun mu var....
Niye rezil olasınız ki...
Askadaşınızın msn notunun sizinle ne alakası var onu hiç anlayamadım, taamen buluttan nem kapmışsınız...
Yazık sizin gibi özgveni olmayan ve böyle sığ konulara kafayı takıp derdim var diyen biri eğitimci olmuş... Çok yazık....

Vallaha ben hic bir halt anlayamadim bu isten....Arkadasim siz orta okul lise ögrencisimisiniz?? benneyaptımki

Ben cidden birer yetiskinlerin bu tür islerle ugrasacagni sanmiyorum...arkadasinin baska isi gücü yok seninle niye dalga gecsin..??

Yalandanda olsa ne güzel güldü lafi neden sana?? :uhm:

Hadi diyelimki gercektende arkadasin böyle birsey yapti...ben olsam o arkadasin güzelce bir sacini basini yollarim-tatlicadiarzu- o herifide umrumun ucuna takmam...bosversene ya

Şöyle söyleyim arkadaş msn notlarını sürekli değiştiriyor ve laflar beni anlatıyor. Arkadaşın zaten benimle alıp veremediği var. Diğerlerinden olmasada arkadaşımdan böyle bişy beklerim anlatabildimmi. Banada olmayabilir ama yinede arkadaşıma güvenmiyorum. Çünkü bi kaç kez gördm nasıl biri olduğunu.

Peki neden o zaman onun yaninda getirdigi bir adamla tanismayi kabul ettin?

O gün yanina geldiklerinde hicte suratina bakmasaydin...isim var deyip def etseydin ikisinide basindan!!

Ayrica insan arkadasindan böyle birsey bekleyebiliyorsa nasil daha arkadas sifatinla onunla görüsebiliyor anlamadim..benneyaptımki

haklısın cnm.Suç bende ondan gelen bişyi kabul bile etmemeliydim. Çünkü hayır gelmiyceğini biliyorum. Ben diğerlerine oğlanla diğer kıza suç bulmuyom.

Bu konuyuda nasıl silebiliriz? Silmek istiyorum. Okursa anlar.

Bence o bayan arkadaşınla arkadaşlığını bir kez daha düşünmelisin, senin sorunun o bayanyasakkelime aklı başında kendini bilen biri seni o adamla tanıştırsaydı. Hiç bu kadar tedirgin olmazdın. O arkadaşın sana iyi niyet beslese samimi biri olsa seni bu kadar merakta bırakmazdı. Adam ne düşünüyo senin hakkında sana söylerdi. Ama o sanki eline bir koz gecmiş gibi kendini ağırdan satıyo. Ben bu arkadaşını pek iyi görmedim. Senide düşüncelerinden dolayı çok mantıklı bulmadım.

valla güzelim üzülerek çedene arkadaşıma katıldığımı söyleyeceğim...

resmen afakanlar bastı okurken ... ayy sonra da gülmeye başladım ...
ama senin adına da üzüldüm...

amacım seni kırmak değil ama senin amacının kendine dert edinmek olduğu çok açık... istediğin kadar alınabilirsin çünkü senin gibi davranan ; düşünen yakın bir arkadaşım var... zira kendine verdiği psikolojik zararlar artık bana da zarar verdiği için görüşmeyi azalttım...

sen de sana uymayan ; dedikoducu (!) arkadaşınla kendini düşünerek görüşmeyi kesebilirsin...

msn iletisi direkt pinhaninin şarkı sözüdür... herşeyi üstüne alınma bence... ben msn iletime kendi içimden geçen şeyleri yazarım ; başka kimseyle dalga geçmek için kimse msn iletisi yazmaz... bu kadar benmerkezli olma bence... sen üzülürsün...

çocuk seni 1 yıldır beğenmiş ama karşılaşınca beğenmemiş demek ki ... beğenmek zorunda da değil ... kaldı ki 15dk görüşmüşsünüz... kendisiyle pek konuşmamışsınız bu çocuk seni hangi sebepten dolayı arayacak ... 15dakika görüştüğün adama telefon numarası mı verdin ... bırak beğenirse arasın ; beğenmezse umrumda olmasın...

tesadüfen birinin yanında gelmiş ; siz oturup 15dk muhabbet etmişsiniz ... kime neye nasıl rezil oluyorsun anlamadım ... sen hoşlanmışsın aramaması rahatsız etmiş seni ama bu kadar büyütmene ve kendini çıkmazlara sokmana gerek yok...

konuyu sildirmek yerine yazılanları dikkate alsan iyi edersin bence...
bir eğitimci önce kendini eğitebilmeli ve sanıyorum ki öğreneceğin çok şey var hayattan...
başarılar ...

Ben aslında derdimi tam olarak anlatamadım. Bu olay yani bu tanıştırılma başka birisi tarafından yapılsaydı bu şekilde tedirgin olmazdım. Benim asıl sorunum böyle bir tanıştırılmanın onun tarafından yapılmasıdır. Çünkü zaten bu tür konularda hassasım yaşadığım yer küçük. ınsanın dedikodusunu yapmak hele hele öğretmenlerin dedikodusunu yapmak burda çok alışılmış şeyler. O yüzden o kızdan da bugüne kadar bikaç şey gördüğüm için tedirginim. anlatabildimmi? AYrıca buraya yazan bir öğretmenin yorumunu beğenmediğiniz zaman söyleyebilirsiniz ama bunu hemen sen nasıl öğretmensin şeklinde yazıya dökmeniz hiç hoş değil bu sizin kişiliğinizi gösterir..Ben size diyormuyum lafına bak bilmem ne? Lütfen olumlu olup karşı tarafı anlamaya çalışalım yermek yerine.

Tüm yazılanları okudum.
Sultanım çok hoşsun gerçekten vede haklısın.

Konu çok başka bir yere gelmiş ben yetişene kadar.
Msn, dalga geçme, ileti falan.
Başta konu iyiydi ama msn iletisi işin içine girince biraz saçma olmuş.

Benide sevdiğimin ailesi beni istemediği için; beni görmeye geldikten sonra hiç haber vermemişlerdi.
Meğer beni beğenmemişler. Bu kişi benim yıllardır herşeyden çok sevdiğim adamdı. Ve ailesi beni istemediği için (başka sebeplerden) beğenmediklerini söylemişler.
Üzerinden 2 yıl geçti. Ben hala bununla baş etmeye çalışıyorum. Ama sanırım bununla yaşamaya alıştım.
Sonuçta biz ayrılmak zorunda kaldık. Bir türlü kabul ettiremedik ailesine (babasına)

Sen 15 dk. gördüğün bir kişi için mi bu kadar abartıyorsun.
Bunun dalgasını geçecek kişilerin akıl yaşları bellidir. 15 bilemedin 16.
Sen hoşlandıysanda geçmiş olsun. Seni beğenecek diye bir zaruriyeti yok.
Bırak dalga geçen geçsin. Sen hayatına bak.

Bencede sen kendini tam olarak ifade edemedin....cünkü yazdiklarin gercekten cok celiskili....konu basliginda benimle o kadar cok tanismak istdedi simdi aramiyor diye yaziyorsun...sonrada 15 dakika ayak üstü görüstük sadece diyorsun...ehh ondan sonrada bu arkadasindan zaten böyle birsey beklerdim diye yaziyorsun...benneyaptımki

Saskinligmizi mahzur gör lüften...bizde neye yorum yapacagimizi sasirdik...ama tabikide burda kimsenin sana hakaret etmeye seni yargilamaya hakki yok...burda cok haklisin:1hug:

Bence sen artik tüm bunlari bosver o arkadasinin sifatina tükür o adamida unut...sevgiler

saçmalama canım.neden rezil olacakmışsın ki.nişanlanıp ayrılsan herhalde sen evden de çıkmazdın.yerin dibine geçirdin.baksana bu durumda bile böyle diyorsun.kısmet işi bunlar.tanışılır,konuşulur,ona göre karar verilir.sıkılacak bir durum yokki.

Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil.
Ve neden başkalarının 3. şahısların fikirlerine bu kadar önem veriyorsunuz ki.
Başkaları ne dedi ne düşündü diye yaşamaya devam ederseniz.
Ala mutlu olamazsınız.
Paranayak olup çıkarsınız.
Ne varbunda tanışmışsınız adam sizden yada sizadamdan elektiik almamış olabilir.
Bu işler nasip kısmet işi.
Bu kadr büyütülecek bir konu değil ki.
Kafanızda çok büyütmüşsünüz.
Kim ne derse desin umurumda olmaz
Ben kendi bildiğim yoldan ve doğrudan yanayım.
Sevgilierrr

Aynen ben en son yaptığım yorumumda haklı çıktım.
Senin sorunun, o bayan arkadaşın
Onun aracılığıyla olması seni fena halde tedirgin etti.
Sen kendini ilk başta ifade edemedin...
O bayana karşı için dolmuş..
Arkadaşlar neden bu arkadaşın bir kaç yorumuna
Öğretmen oluşunu neden karıştırıyorsunuz:1closedeyes:
Bu çok kırıcı.. yakıştıramadım bazı arkadaşlara
İnsan bir anda bazı duygulara yoğunlaşıp
Yanlış kelimeler kullabilir... hiçmi zayıf anınız olmadı sizin anlamıyorum ya:dilcikar:

Konu sahibinin isteği üzerine,konu yorumlara kapatılmıştır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…