Benimle o kadar tanmak istedi ama imdi aramyor bile.

• Konu Sahibi pippi_langstrumpf
  • Başlangıç Tarihi
Yaa benim derdim bu değil. Benim derdim oğlan beni beğenmedi, o yüzden istemiyor artık senağlama Yani bu şekilde ki söylentilerin yayılması...Allah korusun

Ya güzelim begenmezse begenmesin...bunda söylenti olacak ne var allasen??

Tamam belki bir kadin olarak hafiften bir karizman cizilir lakin bunu bu denli dert etmene cidden bir anlam veremedim..

ya ne kadar kendine düşkünsün ya
yok beni beğenmedi diye laf yayılıcak falan
yayılsın nolucak yani herkesin seni beğenmesi mi lazım
kendine gel biraz sorun yapıcak başka bir şey bulamadın mı

hani desen ki çok beğendim ama aramıyo ona üzülüyorum oda değil ki , 'başkası duyucak rezil olucam' diyosun..

ne elaka yani

meslektaşınızla tanışmışsınız,ayak üstü sohbet etmişsiniz..
taraflar isterse ilişki başlar,yoksa yolda karşılaşınca selamlaşılır,
iki çift laf konuşulur tamamdır.
ben bunda bir sorun göremedim.
rahat olun bence.küçük düşecek bişey yok.
talep zaten ondan gelmiş.
yanıt bekliyormuş gibi olmayın.
beklemeyin dahası.hayırlısı ise olur,beklemek daha zor bir süreç.

Aslında ondan hoşlandımda:asigim: ama asla ve asla kabul etmem, edemem..

Yaa benim derdim bu değil. Benim derdim oğlan beni beğenmedi, o yüzden istemiyor artık senağlama Yani bu şekilde ki söylentilerin yayılması...Allah korusun

milletin ağzı torba değil. istedikleri gibi konuşurlar. sen üstüne düşersende daha da artar.

söylenti yayıp yaymamak o kişilerin vicdanına kalmış birşey artık. kendini ne kadar

hırpalasanda çözüm yok şu an için. önüne bak geçmişi düşünme. geçmişten hayır yok.

inşallah altından kalkarsın:teselli:

arkadaşım sanki çok kötü bişey yapmış gibi söylüyosun.yangına körükle gitmesene.neden altından kalkamasın.bekar bir bayanın bekar bir erkekle görüşmesi kadar doğal ne olabilir

esas olay işte bu be tatlım çocuğu beğenmişsin aramadı diye üzülmüşsün yok arkadaş dedikoducu yok bilmem geç onları ne asıl olay bu iştekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

niye rezil olasın arkadaşım, birbirinizi beğenmek zorunda değilsinizki. belkide sen beğenmiycektin onu. hiiiiç takma kafana boşver, aramazsa aramasın.

enteresan...herkes herkesi beğenmek zorundamı..bazen hiç tanımadığımız birinden uzaktan çok hoşlanırız,üff vayy be,süper deriz..sonra bi şekilde tanışırız ama birden yav bumuymuş deriz..ses tonu,mimikleri vs herhangi bi hareketi bize batabilir ve o önceki karizmasını silebilir..ne var bund...bence çokk abartmışsın..

şahsen o çocukla deil KENDİNLE bi probleminin olduğunu düşünüyorum...

Anlamistim zaten

Mevzu bu aslinda...sen cocuktan hoslandin ve simdi ne zaman arayacak diye beklerken ses seda gelmeyince icten ice hayal kirikligi yasiyorsun..:1hug:

Güzelim olabilir...begenilmekde var begenilmemekde...cok normal birsey bu...ayrica belki begenmistir ama cekingendir? Utaniyordur ilk adimi atmaya...

Yani o kadar abarttinki resmen olacagi varsada olmaz bu saaten sonra benneyaptımki

- rap vermişsin,eline sağlık arkadşım...

böylelikle aslında sözlerimin ne kadar doğru olduğunu kanıtlamış oldun bence..sen kendinle barışık biri değilsin...

güzelim sana benim evliliğimin nasıl gerçekleştiğini eşimle nasıl tanıştığımı anlatsam hayretler içinde kalırsın
hayatta kader kısmet diye bişi var
buna da inan,ve de şu hayatta daha ne kadar nefes alıcaz o da belli değil
hayatını böyle ufak şeylerle harab etme,çok daha iyilerini düşün,şunu unutma en kötünün içinde bile ufacıkta olsa bi güzellik iyi ara o zaman asla üzülmene zaman kalmaz

Kendinle barışık olmamakla ne alakası var arkadaşım? Sende olayı hangi boyutlara taşıdın..Neden birisine katılmadığınızı göstermek için o kişiye illede kendine güvenin yok, kendinle barışık değilsin gibi sözler sarfedersinz (bazılarınız) anlamadım.. En nefret ettiğim şey birisine çok klasikleşmiş olan şeylerin söylenmesidir. Senin kelimelerin sözlerinde çok klasik..

arkadaşım tamam adam 1 yıldır seni beğeniyor olabilir... görüşmüş te olabilirsiniz ona da tamam.. hoşlanmışsın ona da eyvallah... belki adam konuşmanı beğenmedi ne bileyim yaptığın bi hareket ters geldi ve görüşmek istemedi...

belki de ağır abilerdendir öyle hemen atlamak istememiştir.. bekle bakalım belki arayacak... ne bu kadar paranoya ya...

Arkadaşlar gerçeği öğrendim: Şu dedikoducu arkadaşımın Msninde Yalandan da olsa ne güzel güldü yazıyo.. Benle dalga geçmişler :1no2: Adeta yıkıldımsenağlama O laf kesin bana kötükedihüso

arkadaşım sanki çok kötü bişey yapmış gibi söylüyosun.yangına körükle gitmesene.neden altından kalkamasın.bekar bir bayanın bekar bir erkekle görüşmesi kadar doğal ne olabilir

baska bır bayan arkadasımınkı de kötu sonuclanmıstı dedım neden okumayı denemıyorsunuz yazıyı kı ? her neyse :1closedeyes:

Arkadasim bu konuyu daha yeni okuyorum bastan sona okudum ve cidden seni egitimci oldugun icin ve boyle seylere takildigin icin kinayarak okumustum. ama su sozlerinden sonra da guldum. cunku asil klasik olan sensin. senin sozlerin.

hayatinda kimse ile mi tanismadin? 15 dakika gordugun biri seni 2 gundur aramadi ise aramadi, ne var bunda rezil oalcak, gercekten barisik degilsin kendinle. dedikoducu kisi ne derse desin sonucta herkes herkesi begenmek zorunda degil. sen begendin diye karsi taraf da seni begenmek zorunda degil, 1 senedir begendigini soyleyebilir ama senden elektrik alamamistir veya senin begenmedigini dusunmustur.

sen kendi guzelligini kendini bilmiyor musun? begenmezse begenmesin. dedikodu yapan begenilmedi derse ve sen de o yonde hircinca davranirsan daha cok dikkatleri ustune cekersin. yemedi vs tarzinda.

'herkes herkesi begenmek zorunda degil, valla ben aslinda 15 dakikadan bir sey anlamadim bile' de gul gec, dalgaya al girgir gec.

cidden takildigin seye bak. cok mu yalnis kaldin hayatina mi kimse girmedi? neden bu olaya bu kadar takildin anlamadim.

kime neye rezil olacaksın ki senin verdiğin değeri alamayanlar senin verdiğin değeri göremeyenler rezil olsun canım ... senden önemli olan sadece kendinsin canım....

okurken afakanlar bastı.........

arkadasım ço çabuk ıhıtyarlar ve çökersın.. arkadas msnsıne baktı bunu yazdı..

yolda yururken guluyorlardı..kesın bana guluyorlardı..

sessizce konustular beni konustular..

her ınsan gibi konustunuz ve hemen 15 dak görusmede elektrık aldınız.. kafa yapılarınız aynıydı.. adam hemen gelıp istıycek haftayada nişan mı yapacaktı....

arkadasım kendıne edersın.. demekkı hakkında hayrlısı bu değlmiş. reddedılme dıye bısey zaten söz konusu degıl.. teklıf senden gıtmemıskı reddelılesın......

canım ya niye böyle düşünüyosun ki rezil olmakmı bu konuda millet 4/5 sene çıkıpta ayrılıyo nişanı atıyo da rezil oldum demiyor. he bide şey demişsin dedikoducu arkadaşım" yalandan da olsa ne güzel güldü "yazmış msn ye demişsinde bende şu şarkıyı hatırlayıp sözleri yazayım dedim genelde msn ye şarkı sözü yazmazmıyız oda belki bu şarkının sözünü yazmak istemiştir şarkı pinhani'nin hatta klip çok güzel ve etkileyici ..
Belki durup dururken
Yanına gelince
Söylediklerimi anlamsız buldun
Oysa vakit yoktu
Ama sen haklıydın
Çünkü böyle şeyler aceleye gelmezdi
Yalandan da olsa
Ne güzel güldünbu
akşam bana
Belki tanışmak zor
ıyi anlaşmak zor
Peki görüşmek çok mu kolaydı
Çok kısa bir zamanda
Belki birazda zorla
Bence gayet iyide anlaştık
Yalandanda olsa
Ne güzel güldün bu akşam bannaaa
Yalandan da olsa
Ne güzel güldün o akşam bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…