Benimle o kadar tanmak istedi ama imdi aramyor bile.

• Konu Sahibi pippi_langstrumpf
  • Başlangıç Tarihi
P

pippi_langstrumpf

Ziyaretçi
Arkadaşlar canım çok sıkkın. Öğretmenim ve başka okulda bir öğretmen benle tanışmak istediğine dair bir haber yollattı. Ben bu tür konularda zaten hassasım. Gururuma yediripte tanışmayı göze almak benim için büyük birşey..Onu tanıyanlar varmış. Bana iyi biri olduğunu yakışıklı olduğunu söylediler.Ve 2gün önce yanında aracımız (çöpçatanımız) ile geldi ve tanıştık. Gayet iyi konuşmama rağmen ne aradılar ne sordular. Ben o kadar kişiye rezil oldum. Çünkü onunla tanıştığım duyuldu. O kadar kişiye rezil oldum. Üstelik 2 aracı sokmuştu. Ve biriside tam bir dedikoducu yani. İLçede adım çıkacak diye zaten ödüm kopuyor. Ama şimdi daha bir kötü oldum. Çünkü hem tanışmak istedi hemde aramıyor. Ve o dedikoducu arkadaşımda bu durumu bilior. Kendimi çok alçalmış hissediyorum. Çok üzgünüm. senağlama

aaa ne alaka.. nıye rezıl olasın......

tabı kı görunce begenmiş ya da seni çok anlatmışlar..

su an düşünüyorda olabilr.. fıkırlerını uymamısta olabılır.. her gördugunle görusmek zorunda değilsin ki..

ama anladığım kadarıyla sen beğenmişsin..

hakkında hayırlısı olur inşallah..

fazla derine inme.. kimseye rezil falan olmadın .......

Onunla görüşmemde çokta iyi konuştuğuma inanıyorum. Neden böyle oldu? Yoksa geçmişimi mi araaştırdı :1no2: Çıldıracam. Gururuma yediremiyorum. Bırakan taraf o olmamalı. Rezil oldum.. Şimdi herkes anlıycak. Bırakıldığımı. Yani oğlan beni beğenmemiş olacak senağlama
Ama ben zaten bugün dedikoducu arkadaşıma dedim ben istemiyorum diye. En azından biraz olsun kurtardım. Umarım inandırıcı olmuşumdur. Çok üzgünüm yaa. Benle dalgamı geçyolar ne? :1no2: O beni ararda ben kabul edermiyim artık.. Hiç gelemem böyle şeylere..:1no2: Neden beni beğenmedi aklım almıyor. Halbuki 1senedir beni görüyor ve beğeniyormuş

Niye rezil olucaksınız olmaz olmaz yani

Durun bakalım kaçgün oldu tanıştırılalı... bence kendinizi boşuna üzüyosunuz

Onunla görüşmemde çokta iyi konuştuğuma inanıyorum. Neden böyle oldu? Yoksa geçmişimi mi araaştırdı :1no2: Çıldıracam. Gururuma yediremiyorum. Bırakan taraf o olmamalı. Rezil oldum.. Şimdi herkes anlıycak. Bırakıldığımı. Yani oğlan beni beğenmemiş olacak senağlama
Ama ben zaten bugün dedikoducu arkadaşıma dedim ben istemiyorum diye. En azından biraz olsun kurtardım. Umarım inandırıcı olmuşumdur. Çok üzgünüm yaa. Benle dalgamı geçyolar ne? :1no2: O beni ararda ben kabul edermiyim artık.. Hiç gelemem böyle şeylere..:1no2: Neden beni beğenmedi aklım almıyor. Halbuki 1senedir beni görüyor ve beğeniyormuş

geçmişinde kötü birşey mi yaptın?
arabulucuların dedikoducu oldugunu önceden biliyordun madem. %50 ihtimalle gittin oraya. madem bu kadar endişen vardı niye gittin ki.
hiç takma bence. herkes illa seni beğenecek diye bi kaide yok. otur işini yap kulaklarını tıkamaya çalış.
begenip beğenmemesinden çok milletin ne söyleyeceğini kafaya takıyorsun sanki?

bırseyi mrk ettim...

sen kabul etmeseydin iknci görüsmeyi......

bu kezde karşı taraf mı rezil olacaktı?

Rezil oldum diye düşünmeyin. Tanışmak illaki olayı daha ileri götürmek değildir.
Ya düşünüyordur, yada beğermemiş olabilir sizi. Aynı şeyleri sizde yaşayabilirdiniz.
Siz rezil olduğunuzu düşünüp kafanızda kurarsanız başkalarınada söyleyecek laf bırakmış olursunuz. Kendinizi boşuna üzüyorsunuz.

Vallaha arkadasim sen bence düsünce tarzini biraz degistir...:nazar:

Niye rezil olasin..Birakan taraf o olmamali ne demek...Daha beraber degilsinki birakilasin...:kahve:

Bu isler hep böyle baslar...birinin vastasi ile tanisirsin..görüsürsün sonra ya kafana uyar yada uymaz...demekki adam seni kendine yakin bulmadi...olabilir...bunda rezil olacak ne var allah askina??benneyaptımki

Duyulsun duyulmasin...bekar bir kizsin istedigin erkekle tanisir görüsür ama birine nasip olursun...bence bosu bosuna dert ediyorsun kendine..:kahve:

Olurmu öyle şey neden rezil olasın, bekarsın elbet birileriyle tanışacaksın görüşür veya görüşmezsiniz. Bu çok doğal dedikoduculara bakma sen onlar her an mesaide olurlar. Adam seni arasada ilgilensede mutlaka dedikodu kazanını kaynatırlar.
Bu kadar sıkma canını belki adamın işleri vardı kendini hazır hissetiği bir zamanda aramak istiyor olabilir..

Ben onunla 1 kez görüştüm ve geleceklerini söylemediler bile. Aniden bulunduğum yere kendileri geldi. Toplam 10-15 dk anca görüştük ve gayet iyi konuştuğuma inanıyorum. Tek sorun aracıylada biraz fazla konuştum. Yani sırf oğlanla konuşmadım. Ona mı bozuldu bilmiyom. Ne oldu da böyle oldu bi türlü anlamıyorum. Geçmişim de biriyle çıkmıştım burda..Bilmiyorum neden aramıyo. Benimle oynadı :1no2:

kısaca senın de dedıgın gıbı; oyynamıslar senınle,
benım de bır arkadasım ogretmen bayan arkadasım
ona da aynı benzer seyı yapmıs bır erkek bey ogretmen,
adını cıkarmıs kızın kız ölumlerden dönuyordu tayınını ıstedı1 yıl boyunca ancak baska yere gıdebıldı hastalıklar gecırdı, o bır de görusmus 2-3 sefer daha buyuk adı cıkmıs ılce kucuk olunca sallantı buyuk oluyor,

atlatmaya bak, herkese şöyle de; aaaa arkadasımın yanında geldı goruselım dedıler ıyı dedım ne olucak konustuk ne var bunda aaa
de
pişkinliğe vur, yoksa altından kalkamazsın. benım ne alakam olur onla hıh falan de. kolay gelsın tatlım

Çok sinirliyim. Çok. İnanın dayanamıyorum. Ben mi arayıp sorsam :kızgın: Ve istemediğimide söylesem

Ayak üstü 15 dk konuştuğun tanıştığın biri niçin seninle oynadığını düşünecek kadar trajikleştiriyosun olayı anlamadım canım yaa benneyaptımki

Bence sen çok hassassın canım....tanışmışsanız tanışmışsınız ne olacak allah aşkına..boşuna kendini yiyip bitirme...üzülecek başka şeyin yok mu canım benim...:nazar:.

bence sizin kendinize güveniniz kalmamış. rezil olacak bi durum yok. belki aracı olan arkadaşınız bi sorun çıkartıyor nerden bileceksiniz? yerinizde olsam msn alır msnden konuşur görüşürdüm. hem neden 15 dk görüştünüz ki?çok kısıtlı bir zaman.
ayrıca o kadar görüşmeyi isteyip sonrada hiç aramıyorsa son derece kaba biri demektir. duygusal bi yakınlık hissetmese bile arkadaşça yaklaşabilirdi size..
geçmişteki ilişkilerinizden de çekinmeyin lütfen . siz kendinizi ezik hissederseniz, ezeniniz çok olur!!

Üzüldüğüm şey o dedikoducu arkadaşım oğlanın beni istemediğini duyacak ve asıl felaket bundan sonra başlıyo..

Ayak üstü 15 dk konuştuğun tanıştığın biri niçin seninle oynadığını düşünecek kadar trajikleştiriyosun olayı anlamadım canım yaa benneyaptımki

Lafi agzimdan aldin tatlim...aynen bende öyle düsündüm simdi...:nazar:
Sanki yillardir beraber oldugun sevgilinden birakildin gibi tavirlar sergiliyorsun..

Birak ya aramazsa aramasin:kahve:....yada sen cokmu begendin acaba cocuguda tanismak istiyorsun??? O zaman sen arabenneyaptımki

Lafi agzimdan aldin tatlim...aynen bende öyle düsündüm simdi...:nazar:
Sanki yillardir beraber oldugun sevgilinden birakildin gibi tavirlar sergiliyorsun..

Birak ya aramazsa aramasin:kahve:....yada sen cokmu begendin acaba cocuguda tanismak istiyorsun??? O zaman sen arabenneyaptımki

Yaa benim derdim bu değil. Benim derdim oğlan beni beğenmedi, o yüzden istemiyor artık senağlama Yani bu şekilde ki söylentilerin yayılması...Allah korusun

X