BENİMDE GEYİK TOPİGİM OLDUU YASASINNNNNNNNNN,YUPPİİİİİİİİİİİ

en cok dubai ye gitmek isterdim
Dubai gercektende harika bir yer glck yıl oraya gtmyi dsnyrz tatil amaclı..
Burası hepsinin musluman oldugu bir ülke kuralları olan bir ülke herkes siyah carsaf giyiyor,herkesin yuzu kapalı..
bide kendilerini cok begenmişler ..gecen bebegim öldü bende bir yerde oturup aglıyordum.hepsi yuzume bakıp geri dönüyorlar allahım bir sorun neyim var diye niye bakıp gidiyorsunuz yabani gibiler..

basin sagolsun canim cok uzuldum

sendemi carsaf giyiyosun yasa garegi olunca tabi giyilir herhalde ben arap kulturunu egzotik buluyorum ama araplari soyleyemeycem neyse herkes bir degildir herhalde

sendemi carsaf giyiyosun yasa garegi olunca tabi giyilir herhalde ben arap kulturunu egzotik buluyorum ama araplari soyleyemeycem neyse herkes bir degildir herhalde
Evet giyiyorum kural geregi bende sizin gibi düsünmüştüm ayyh ne güzel diyordum.. ama oyle degil,dışarıya ckmyrm tekim bide esim calısıuor oluyor..
Yani hep esimle cıkıyorum bide güvenilir nir yer degil tek basıma bir yere gidemyrm laf atyrlar... oyle vallahi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…