benimde bir akm var

miki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
177
0
öyllee ben olduki oo,aynaya baktığımda eşimi görüyoruum,, gözlerime dikkatli baktığımda ne çok benziyorumm diyorumm git gide herşeyimiz birşey oluyorr,,biz buna tek vücut oluyorus diyorusa.s 12 yaşımda gördüm onu ilk kez geniş omuzları wardı dişleri "ben burdayım "diyodu sankii,,taktım onu kafama bana hiç bakmıyoduu (benden büyükktüde) hergün onu takip ediyordum nerde ne zaman hepsini ezberliyordum ben büyüyüp serpilmeye başlıyınca oda bana bakmaya başladı:teytey: gel zaman git zaman aşık oldum ama o kadar iriydiki korkuyordumm dev gibi geliyodu gözümee konuşmaya başladıkk,,sonra buluşmaya wee amacıma ulaştım artıkbana aşıktıı:kahve: amma kaçan kowalanırmış ya bu sefer benim ilgim azalmaya başladıı ve ayrıldımmm ( tabi başka etkenlerde olduu ailem istemedi en başta ) sonra tam 7 yıl peşimden koştuu bende boş diildim ama yinede birlikte olmadım we birgün ban "BANA HEMEN KARA WERİCEKSİN YA BENİMLE EWLENİRSİN YADA BELÇİKAYA DÖNERİM " dediii allahh yandım tutuştumm bi daha onu hiç görememek wardı 5 dk düşündüm we ewttt dedim we çok kısa bi süre içinde ewlendikkallaha şükür mutluyuss şimdii o iyi bir eş we iyi bir adamm bide dağnık olmasa iyyi olcaktı ama napıcan işte bunlarda ısmarlama olmuyokiiiÇok üzgünüm çoook

ne mutlu sana canım... rabbim mutluluğunuzu daim etsin... boş ver dağnık olsun ....

X