Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Benim Yöntemim de Bu...

sheker_kiz

GöNüL YiNe DeRiN YaRaLı!!
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
123
2
Her gün 2 bardak adaçayı içiyorum hiç aksatma yok zemuszemus
Asla düzenli yapmadım hala da düzen yok aklıma geldikçe masaj yapıyorum maksimum 2-3 dakika :kedi:
masajı avonun vücut losyonu var yağsız geliyor bana onunla yaptım.şimdi dermokil krem buldum onunla da şerbetçiotunu karıştırdım.ama yapmak istemiyorum çünkü berbat kokuyo :eek:lmaz:
sürekli adaçayımı soran arkadaşlar vardı resim koyuyorum kızlar bakarsınız :lepi:
Imageshack - dsci0901

canım ne kadardır yapıyorsun söylediklerini
bi gelişme var mı CADIARZU

içim dışım ot oldu vallahi canım ya...zayıflamak için hergün 2 kupa yeşil çay içiyorum,ballı sirke içiyorum,göğüslere yarasın diye adaçayı...ağzım otlamışım gibi kokuyo delikafadulden

canım ben adaçayını çok içerim göğüste tabiki farkediyor çünkü kadınlık hormonlarını çalıştırıyor adaçayı.:kahve:

yaklaşık 20 gündür yapıyorum.düzenli adaçayı ve yeşilçay içiyorum.masaj aklıma geldikçe emin olunki 4-5 günden sonra fark ediliyor gelişmeler opuyorumnanaktan

bende herkes pek övdü diye iki gündür küç kullanmaya başladım.aklıma geldikçe masaj yapıyorum.adaçayını zaten içiyordum ama böyle bir etkisi olduğunu bilmiyordum açıkçası.bir fincana iki dal adaçayı koyup bekletiyorum öyle içiyorum bundan sonra günde iki defa yapmaya özen göstereceğim :)) bir de öyle deneyelim, zarar gelmez :KK66:

bende adacayına dun basladım su an 75 takıyorum sutyen fakat buyuk gelıyor :çok üzgünüm: dun adacayına basladım kaynatıp ıctım 2 kupa ve gece yattıgımda bız sızlama oldu acı verecek sekılde degıl tabi hanı kıpırdanma olur ya hıssettım bıseyler bu adacayının etkısımıdır sızce? ve masaja henuz baslamadım.

ya kızlar ben de aynı şeyleri yapıyorum.. günde en az iki kere adaçayı içiyorum... yalnız... adaçayı bana acı geliyor hem bu yüzden hem de göğüslere etkisi olduğu için şerbetçi otu koyuyorum.... bi de mmkün olduunca masaj yapıyorum çörekotu yağı kullanıyorum şuan ama illa yağla yapmıorm boş durduum zmnlar masaj yapıyorm ztn evde südyen kullanmıorm.... ama şuanda çok ağrıdığı için masaj yapmak istemiorm.. mafoldumben

kızlar adaçayı bu hazır pakette olanlardan olsa faydası olurmu ?

ben migrostan aldım canım onu içmeye başladım ama hazır poşet çaylardan değil bitkinin kendisi var koca bi paket bayağı gider heralde, fiyatı da uygun zaten. böyle bişey bulabilirsen daha etkili olur diye düşünüyorum canım :KK34:

ben de adaçaı içiyorum yatmadan önce masaj yapıyorum sanki biraz sızlar gibi oldu dolgunlaşma hissetmedim pek ama dha yeni başladm katkısı olur inş:KK59:

X