benım oglusum tam bı reklam hastasııı

ASYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
181
1
40
7 aylık oğlum var.reklam ızlemeye bayılıyo.ama öyle her reklamıda degıl belırlı reklamları vaarsırnaşık şey öyleki sevdıgı reklam radyoda cıkıyo bazen muzıgınden anlıyo hemen saga sola bakıp arıyoo.yada reklam televızyonda cıkıp o tv nın basında degılse hemen kosa kosa yurutecle tv nın basına gelıyo emerken sırf bu yuzden emmeyı bıle bırakıp reklamı ızlıyo sonra devam edıyoo:roflol::roflol::roflol:bu velet bızı cok gulduruyoonaniknanik sızdede varmı benı oğlus gıbı yapaan

15aylık bir böcüğüm var oda 8 aylıkken başlamıştı aynı seninki gibi yapmaya asyaa cım halende öyle.sevdiği reklamlara acayip takılıp seyrediyoo

slm canm benmde kizim o aylardayken cok reklam izlerdi hatta yemek yemeyi hic sevmezdi raklamlar baslayinca bnde mama yedirirdim ozamn duruyordu suan da fazla ilgisi yok ama sadece bebekli raklam cikinca seviyor yani 2 yasina basti halen sevdigi birkac reklam var,sanirsam her bebekte var,sevgiler

benimkızımdad vardı o huy
hatta küçüklük de çekmişidk kameraya bi tv izleyişi var
çok komik
sanırım bütün bebişler aynı

evett benim 6 aylık oğlumda tam bir reklam hastası raklam başladığı zaman uyuyacaksa bile direnip uyumuyor reklamları izlemek için.belli reklamlardada gülüyor.şimdilerde evy baby nin asker çocuklarla olan reklamı var ona bayılıyor canım benim yaaa:emir_bebek:

X