Benim kizim incilendi...

koalayim

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mart 2007
961
332
43
son iki günün huysuzluğu belli olduuu
kızım alttan 2 tane diş çıkardııı teyzeleriiii
darısı sizin kuzuların başına...

Gözünüzaydın...kim gördü ilk:) hediyenizi unutmayın ..benim oğlumunda çok kaşıntısı var,sürekli salyaları akıyor..çok huysuzluk yaptı mı kızın canım,ateş falan oldu mu..

Gözünüzaydın...kim gördü ilk:) hediyenizi unutmayın ..benim oğlumunda çok kaşıntısı var,sürekli salyaları akıyor..çok huysuzluk yaptı mı kızın canım,ateş falan oldu mu..

canım sağolasın
ateş olmadı ama
huysuzluk fena
hiç durmuyor
sürekli kucakta o da ayakta gezersen
hepsi kolay atlatırlar inşallah
darısı başınıza...

gozun aydın rabbım daha nıce mutlulukların ı gostersın

nısan bebıslerı erkencı cıktı benım oglan huysuz ..agzı hep salyalı yakındır

hayırlı olsun canım..darısı bizimkilere...inşallah sağlıklı inci gibi dişleri olur hepsinin...

incileriniz hayırlı olsun darısı bize. sanırım bizimkide bugün yarın çıkartıcak sürekli salyalı ve asabiyiz bu 2-3 gündür:)

benım kızmda altakılerını cıkarmsıtı sımdıkte usten 4 tane bırdencıkartıyor hafıf ateslenmıstık ıkı gun once ama sımdık ıyı senınde gosun aydın cok sırın oluyorlar altan tavsan gıbı ıkı dıs ıle bıseyler yemeye calısmaları

canımmmm benimmmm abla oldu artık durumuz :)
yerim ben onun incilerini
gözünüz aydın ilknurcum darısı bize

masallahhh kuzucuga

gozun aydin annesi

biraz daha cekersiniz ama sonra duzeliyo kizimin salyalari azaldi disleri ciktiktan sonra

birde cok tatli oluyo iki dis hele yarilasin yersin yersin ben bayiliyorum kizimi oyle gordukce :)

op kuzunu benim yerime ccanim

maşallah gözün aydınn çok huysuzluk yaptımı ya bizim ki bu aralar çok huysuz ne otuyo ne yatıyo nede kalkıyoo çok mızmız olduu sizdede böyle oldumu darısı bizim başımıza a.s

cnm hayırlı olsun . bizim kız da ısırıp duruyor eline geçeni ,kaşınıyor belli.
salya çok mu bol oluyor, az oluyor ama.

hayırlı olsun canım.dün doktor teyzesi bizimkilerin de kabardığını söledi.sabırsızlıkla bekliyorum. Annişe katılıyorum bende yer bitiririm heralde tavşanlarını görünce. darısı başımıza. Diş buğdayı yaparız biz diş çıkınca. Tanıdıkları davet ederiz. Sizde de varmı?

hayırlı olsun canım.dün doktor teyzesi bizimkilerin de kabardığını söledi.sabırsızlıkla bekliyorum. Annişe katılıyorum bende yer bitiririm heralde tavşanlarını görünce. darısı başımıza. Diş buğdayı yaparız biz diş çıkınca. Tanıdıkları davet ederiz. Sizde de varmı?

tabi cnm bizde de var diş buğdayı
biraz azalsın huysuzluğu ben de yapıcam:KK70:,
çok özeniyorum
kızımın hiç birşeyi eksik kalmasın istiyorum...

hayirli olsun canim. allah gule gule kullanmayi nasip etsin o incileri:)

bizim ki daha cikmadi bakalim insallah bekliyoruz

X