benım kafam yine karıştı?????:(:(:(

tugbadebrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2011
1.043
9
ben gecen ay gebelık denemsnde bulundum ılıskıden 1 hafta sonra 2 gun surelı kagıda sılınce gelen bır pembemsı kanama oldu sonra gecti doktora falan gorundum testlerden gectm bısı cıkmadı sonra tabı su yerlesme durumları falan tabıı beynıme bu ısleynce acaba hamıle kaldımmmı dıe dusunp başlayan mıde bulantıları bas donmeler:):)adetı beklemeye koyuldum sonra tam zamanında adett oldummm tuhh dedım ama yapcak bısı yok tabii adet kanamam ılk gun normal oldu 2-3 hc gelmedı 4 gun az bı lekelenme boylece bttı bu ay da calsmalara devam etmeye karar verdm gebelık oncesı testlerımı folık asıt beslenme duzenıne bıle grdm ama vucudumda bazı garıplıkler var karnımn altında bır sıslık var mıde bulantılarım var bas donmelerım devam edıyo 2 gun acayıp mıdem yanmam oldu bırde gogus uclarımdakı o bu sefer psıkolojık olmayan kesn hssedılen karıncalanmalar sonra bunun uzerıne baknmaya basladm su ustune gorme olayını okudum bu sefer yıne umutlandm ama sımdı ben bu durumu nası anlıcam yanı test yapsam kesn olp olmadgm cıkarmı ama adet olduktan snra yasadıklarım psıkolojık degl tabı farklı bır sebepde olablr bu belrtlere neden ama ıcımdekı bu supheyı yok etmem lazm ( yada bı sebep daha test yapmak bagımlılık halıne geldı test yapmaya bahane aryrum :):):):):)

böylw şüphe ile kafayı yemektense yarın ilk iş gidip kan tahlili yaptırırdım senin yerinde olsam.. benimde okuduğum kadarı ile üstüne görme de tıpkı senin anlattığın gibi.. dediğim gibi kanda baktır ve emin ol.. İnşallah sonuç istediğin gibi çıkar

canım kendini herşeye hazır hissederek idrar testi yap. bence idrardada çıkar. üstüne görmüş olabilirsin. İnşallah canım böyle bir sürpriz yaşarsında hamişsindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…