Benim için şifa duası okuyabilecek olan?

flower0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2013
306
77
Kızlar merhaba umarım hepiniz iyisinizdir. Pazartesi günü doktor kontrolüm var. Allah'ın izniyle iyi geçmesi için bana dua eder misiniz? Ya Şafi bile okusanız yeterli. Duanın kimin ağzından kabul olacağı belli olmaz. Okuyan yoruma da yazabilir mi lütfen? Teşekkür ederim hepinize şimdiden.😊

Canim senin icin dua edicem insallah namaz vaktinde mutlaka.. Rabbim yar ve yardimcin olsun o ne derse o olur.
Insallah guzel gecer

Canim senin icin dua edicem insallah namaz vaktinde mutlaka.. Rabbim yar ve yardimcin olsun o ne derse o olur.
Insallah guzel gecer
Allah razı olsun gerçekten çok teşekkür ederim🌸

• Beğen
Reactions: H M
Kızlar merhaba umarım hepiniz iyisinizdir. Pazartesi günü doktor kontrolüm var. Allah'ın izniyle iyi geçmesi için bana dua eder misiniz? Ya Şafi bile okusanız yeterli. Duanın kimin ağzından kabul olacağı belli olmaz. Okuyan yoruma da yazabilir mi lütfen? Teşekkür ederim hepinize şimdiden.😊
Okudum rabbim sizede hepimize şifa versin.

Allah acil şifalar versin, dua ettim size. Konunuz taşınır birazdan. Dua bölümü var çünkü

Allah acil şifalar versin, dua ettim size. Konunuz taşınır birazdan. Dua bölümü var çünkü
Ayyy yanlış yere mi açmışım konuyu ben dua bölümüne taşıyabiliyor muyum peki? Allah razı olsun bu arada

Şuan işteyim ama eve gidince akşama okurum Allah şifa versin

Okudum. Allah hayırlı haberle donmenizi nasip etsin. Ne için gideceksiniz doktora?
Amin inşallah ağzınıza sağlık🌸 Kalp ile alakalı bazı sorunlar yaşıyorum panik atak olma ihtimalide var ama kesin tanı konulmadı henüz bu yüzden gidicem

X