benim için dua edin olurmu ??

meleqq_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2008
110
1
40
arkadaşlar c.tesi doktora gittik şükürler olsun eşimde ve bende problem gözükmedi sadece hormon ve şeker testi istedi ve kilo vermemi söyledi veremiyorum ne kadr zorlasamda dedim tahmin edebiliyorum dedi. adetin 3.günü tahlil yaptıracam testlerin sonucuna göre tedavi uygulucak ufak bir yardıma ihtiyacınız var sadece dedi rabbim isteyen herkeze tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat versin dualarını esirgemeyen tüm arkadaşlarımdan allah razı olsun iyiki varsınız

Son düzenleme:
Allah yar ve yardımcınız olsun, inşallah sonuçlar çok olumlu çıkar ve bebeğiniz tez zamanda sizinle olur.

allah yardımcınız olsun canım inş. hersey diledigin gibi olur inş. en kısa zamanda yavruna kavuşursun

canım benim inş güzel haberlerle gelirsiniz yarın
bak hamilelerin duası kabul olurmuş
tüm kalbimle diliyorum inş bir sorun çıkmaz ve en kısa zamanda bebişine kavuşursun.

lütfen kendini üzme arkadaşım ben 5 yıldır uğraşıyorum 3 kez tüp bebek denedik olmadı kendini yıpratma.daha erken olur inşallah bir an önce. umarım tahlil sonuçlarınız normal çıkar ve en kısa zamanda bize müjdeli haber verirsin.rabbim nasip eder inşallah sana da bana da ve tüm isteyenlerede amiin

canım bende 3yıldır uğraşıyorum inş umutların boşa çıkmaz rabbim yar ve yardımcın ols müjdeli haberlerle gel bize lütfen rahat ol güzel düşün güzel olun

yüce ALLAH'ım...elini sana açan hiçbir eli geri çevirme yarabbim...meleqq_ arkadaşımın ve bu durumda olan tüm arkadaşlarımın dualarını kabul et .....senin herşeye gücün yeter....(Amin...)

Allah yardımcı olsun canım benim...hayırlı ve sağlıklı bir evladın olur inşallah.....

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlarım allah hepinizden razı olsun nekadar güsel dualar böyle hepsine birden kocaman bir AMİN:Saruboceq: diyorum. allah benim gibi isteyen ve bekleyen herkeze hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hamile arkadaşlarımada kucaklarına alıp kokularını duymayı nasip etsin inşallah beni yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ederim çok duygulandım allah hepinizden razı olsunsenağlamasenağlamasenağlama

İnşallah olumlu olurda istediğin bebeğe kavuşursun.
Allah herzaman yanında olsun dualarını kabul etsin.

Allah yardımcınız olsun canım inşallah en kısa zamanda Rabbim sizede bir bebiş verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…