benim için dua eder misiniz ?

parkbyull

Başlangıç:104 Güncel :65
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
21.404
32.066
37
arkadaşlar merhaba ben sizden dua istiyorum malum başkaları için edilen dualar kabul olurmuş..ben bursa da eşim bandırma da görev yapıyoruz..iki evin kirası doğalgazı elektriği suyu bir araya gelmek için gün aşırı yol paraları belimizi büktü..tayin dilekçelerimiz olumsuz geliyor..lütfen benden dualarınızı esirgemeyin eşimle bir araya gelelim...hemde yeni evliyiz evliliğimizin ilk zamanları bu uzaklıktan zedeleniyor..bu arada araya sıkıştırmış gibi olacağım ama ara ara namaz kılıp bırakan birisiyim namazımın daim olması için dua ediyorum sizden birde bunun için dua istiyorum..şimdiden Allah ne muradınız varsa versin..Allah razı olsun..selametle

Canim yarin vakit bulup mutlaka dua edicem senin icin.ALLAH yardimcin olsun.AMIN! INSALLAH!

Son düzenleme:

Hala eşinizle ayrı yerde misiniz?

Hala eşinizle ayrı yerde misiniz?

hayır canım 3 ay oldu nerdeyse şubatta geldi birleştik çok şükür...artık benim şu ağrı ve korkularımdan kurtulmak için dua istiyorum birde devamlı namaz kılmam için dua ederseniz çok sevinirim...

hayır canım 3 ay oldu nerdeyse şubatta geldi birleştik çok şükür...artık benim şu ağrı ve korkularımdan kurtulmak için dua istiyorum birde devamlı namaz kılmam için dua ederseniz çok sevinirim...

Fatiha ve ihlas sureleriyle birlikte sizin içinde dua ettim.. Allah kabul etsinn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…