Rüya Yorumları Benim için çok önemli lütfen bir yol gösterin...

defi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
3
0
53
Merhaba hanımlar...Dün gece istihareye yattım fakat rüyamı yorumlamakta epey zorlandım sizlerin fikirleri benim için çok önemli...2 yıldır görüştüğüm ve ciddi düşündüğüm biri var onun hayırlı olup olmadığını merak ettiğim için istihareye yattım bir kaç kez yatmıştım ama sonuç alamıyorum son rüyam şöyle:

Rüyamda sevdiğim insanın annesiyle tanışacakmışım.Annesiyle biz zaten tanışmıştık kendisi sarışın bir bayan aslında ama rüyamdaki bayan kızıl saçlı bambaşka biriydi.Beni tanıştırıyor sevdiğim insan.Sonra annesi kendisine yiyecek bişiler almak için etrafta dolaşmaya başlıyor burası self servisi olan biyer.Bizde sevdiğim insanla birlikte kendimize içecek bişiler almaya karar veriyoruz.Obana kahve alıyor kocaman beyaz bi plastik bardakta, kendisi içiçnde bi kahve istiyor ama olmadığı söylenince çay içmeye karar veriyor ve bildiğimiz küçük çay bardağında kıpkırmızı bi çay alıyor.O ben annesi ve anem oturuyoruz o birden kayboluor bi bakıorz annesi ödeeme yapmak için ileriye gitmiş annem hemen bana kızım koş git sen öde dior cüzdanım açıorm eski paralardan bi sürü 5milyon var hiç bozuğum yok ama bisürü 5liram var.Annesinin elindeyse bakıormki kocaman bir kule gibi yığınla bozuk para onu öpüorm ve lütfen siz oturun bn hallederim diorm kabul edior ve birden kayboluor oda..Ben sırada beklerken birden bi rüzgar gibi bişi hissediorm dönüorm ki yıllar önce kaybettiğimiz babaannem yanıbaşımda ona sarılıorm öpüorm onu beyaz bi namaz örtüsü var başındada..ama o bişi söylemior bnmle konuşmuor sadece gülümsüor..Sonra sevdiğim insanla bi alışveriş merkezzine gidiorz o beni kendisinden önce asansöre binmek konusunda zorluor ama ben asansöre bindiimde özürlü kambur çok farklı bi asansör görevlisi tarafından rahatsız eiliorm birden asansörden iniormki sevdiğim başka bi bayanla konuşuor.Bu kez kendimi gece vakti garip bi yerde buluorm..Bi isim söylenior''FETİH''diye..Arkasını dönmüş bi erkek ama yüzünü görmüorm siyah bi montu var üzerinde sadece..Rüyam boyunca sevdiğimin yanında hep bu siyah montlu başka kişi vardı ve biz bi türlü kavuşamıorduk en sonunda 3ümüz giderken birden sevdiğim koşarak uzaklaşmaya başlıor bnde dier adamı bırakıp koşarken sevdiğimi kaybediorm ve koştuğuım yerler hastane koridorlarına dönüşüor...

Yorumlarınızı bekliyorum..Şİmdiden teşekkürler...

Hanımlar gerçekten çok zor durumdayım.. Istihare ile ilgili yorum yapabilecek
bi arkadaşımız varsa allah rızası için yapsın gerçekten çok önemli bir konu çünki sevdiğim insanın ailesi bizimkilerle tanışmaya gelecek ve ben ailemi üzecek bi adım atmak istemiyorum..lütfen sesime kulak verin çünki büyük bir çıkmazın içerisindeyim..lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

canim cok enteresan bisi yahu valla ben bisi diyemem buna. iyi yorumlamak laizm ki iyi olsun

defi çok iç açıcı bir rüya değil rüyan.
kızıl ne olacaksa çabuk olacağa işaret ediyor gibi,annenin elindeki bozuk paralar dedikodu,laf
dahasını yaz diyorsan yazayım.

öncelikle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.rüyamın tamamını yorumlamanız beni çok mutlu edecektir inanın çok zor durumdayım.

deficim ilk önce sana istihareni tekrarlamanı avsiye ederim.

çünkü bana biraz sıkıntılarla geçen bir dönemde görülmüş rüya gibi geldi.
birde uykudan uyandığında sahip olduğun ruh hali çok önemli.sıkıntılı bir biçimdemi uyandın ,yoksa kalbinde bir rahatlıkmı vardı,aslında rüyanın ilk yorumu bu.
rüyanda sende kahve olması,onlarda çay olması aranızdaki muhabbetin eşit olmadığını işaret ediyor,sen daha içtensin,karşı tarafta soru işaretleri mevcut.muhtemeldir ki annesi buna kaynak olacak.
asansöre senin ilk binmeni istemeside,senden atılım beklediğini gösteriyor.karanlık senin karmaşan,sıkıntıların.hastanede sıkıntılara arayacağın deva yolları olacak.
defi ben kimseye buradan yorumlamıyorum,seninde özelin kapalı.bir defalık olsun dedim.
istihareyi tekraralamanı tavsiye ederim.

ruyayi yazali bayaaa zaman olmus simdi yorumunu yapmak ne kadar seni etkiler bilmiyorum ama ruyanda, kendi kapatma ve kendini ifade edememe var, bu konularda iyilesme yasarsan ruyan cok guzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…