benim hikayem...

suakci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
84
0
arkadaşlar, hepimiz buraya sürekli bir umutla geliyoruz. aslında devamlı bu sayfaya girmiyorum ama ben de ayın belli günleri acaba hamile miyim heyecanıyla diğer arkadaşların yazılarına bakıyorum. görüyorum ki kimimiz mulu, kimimiz hüsranla sonuçlanan deneyimlerinden söz ediyor.
ben yaklaşık 3 yıldır evliyim. evliliğimin ilk 1 senesini eşimle ayrı geçirmek zorunda kaldık. sonra biraraya geldik. çocuğumuzun olmasını istedik. sonuça bu bizim en doğal isteğimiz ve hakkımız dedik...maalesef her seferinde hüsranla sonuçlandı. ama dedik ki Allah tan umut kesilmez, Allah hikmetinden sual olunmaz...ama hala birşey yok...en son 7 ocakta adet oldum ve hala olmadım. 2 hafta önce acaba hamile miyim diye idrar testi yaptım, pozitif çıktı. sonra hemen kan testi yaptım hamile olmadığımı öğrendim. sanki birileri benimle dalga geçiyordu. çok mutsuz oldum. doktora gittim benim neyim var diye. doktorda baktı etti gayet normal, hiçbir problemin yok dedi. psikolojiktir vs. dedi. ama kan testi ve başka testler yaptırdı. sonucu pazartesi öğreneceğiz. umudum yok ama hayırlısı. inancımı kaybetmiyorum ama...
çok uzun oldu ama sizlerle paylaşmak istedim...

canım ya inşallah şu mübarek günde bol bol dua et bebegin olsun bizimde dualarımız seninle

canım üzme kendini allah yardımcın olsun inşallah bu mubarek gecenin hürmetine allah senin yüzünede bakar

Canım senin için ne hayırlı ise Allah sana onu versin.Bol bol dua edicez canım.

canım inşallah olumlu sonuç alırsın.ben de 5 yıl sonra çocuk sahibi oluyorum.herşeyin bir zamanı var,bunu sakın unutma.kendini üzmekle sadece yıpranırsın.dualarımız seninle

Canım şu zamana kadar hala adet olmadıysan hamiş olma ihtimalin çok fazla gibi geldi bana sanki. İnşallah hayırlısı olsun canım. Hep hayırlısı diye dua etmemiz gerek biliyorusun:))

canım uzulme bende 2 sene bekledım ve ummadıgım anda hamıle kaldım
ınsallah sende en kısa zamanda bu mujdelı haberı bızımle paylasırsın
Allah gönlüne göre versin

canım sen gönlünü ferah tut.bu sefer olmazsa bidaha ki seferde olur inşallah .gebelik testinin doğrulayan çizgi varsa hamilesindir.umudunu kaybetme.:1hug:

KIZLAR HEPİNİZE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...gerçekten beni anlıyorsunuz ve kendimi sayenizde yalnız hissetmiyorum...ben de Allah tan hepimiz için hayırlısını diliyorum, umarım Allah ım hepimize gönlümüze göre hayırlı, sağlıklı çocuklar nasip eder:)

kızlar herkes kendi hamilelik hikayesini yazabilir mi? hamile olmayı bekleyip olamayınca yaşadıklarınız ama eğer hamile kaldıysanız bunun nasıl olduğunu yazabilirseniz yalnız olmadığımızı görürüz...

kızlar herkes kendi hamilelik hikayesini yazabilir mi? hamile olmayı bekleyip olamayınca yaşadıklarınız ama eğer hamile kaldıysanız bunun nasıl olduğunu yazabilirseniz yalnız olmadığımızı görürüz...

canım benim hamilelik hikayem şu; aslında sizin hikayelerinize hiç uymuyor biz bebişimizi kızımızı hiç ama hiç beklemiyorduk planlı bir gebelik olmadı açıkcası. ben bir çook yöntemle korundum fakat bende hep yan etki yaptı aşırı kanamalar hafta gecmeden tekrar kanama falan derken ben korunmayı bırakmıştım eşimle takvim yöntemi ile ilişkiye giriyorduk. fakat ben nasıl olduysa sat'mı yanlış hatırladım ve olan olmuştu ama İYİKİDE OLDUU :teytey: tabi ben satımı yanlış hatırladıgımı unutttum adet tarihim geçti ve ben ozamn stersliydim onun için regl olmuyorum falan die düşündüm ve 7-8 haftalık olmuş benim güzel kızım biz işte ozaman eczaneden gebelik testi aldık ve onunla ödrendik bebişimizi ama ne sevindik ne üzldük bir boşlukta idik eşimle çünkü eşim hastalıgı nedeni ile ilaç kullanıyordu ve dr'lar hep bebk yapmaya karar vermeden en az 3 ay önce bu ilacı bırakmanız gerekiyor demişti. bizde o nedenle acaba bişey olurmu bebege zarar verirmi derken hemen dr gittik ve dr kesinlikle alınmalı falan dedi çook ilgisiz biri idi bizde o gece eve geldik ve aldırcazmı aldırmıcazmı diye düşündük çünkü dr kafamızı karıştırmıştı sonra ertesi günü ben ve eşim nöbete gittik çook üzgündüm nöbett tuttugum dr arkadaş sordu neyin var die bende anlattım aldırmamız gerekiyomuş die oda hemen bi dr arkadaşını aradı ve biz görev yerinden hemen ambulansla kadın dogum uzmanı arkadaşına gittik ve şimdiki dr kesinlikle almam ve aldırmıcaksın dedi biz zararı yokmuş eşimin kullandıgı ilacın ve bebişime baktı kalbi okadar güzel atıyorduki onu aldırmak akıl işi degildi. senağlama ve iyikide ilk gittiğimiz dr uyup aldırmamışız.ALLAH'a binlerce kez şükürler olsunki şimdiki dr la tanışmışız ve aldırmamışız. işte böle kızlar baya uzun oldu ama bizim hikayemiz buu şimdi kızımız melegimiz 22 gün sonra bizimle :emir_bebek:

X