benim hikayem

cerkezkxixzxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2006
29
3
43
biraz geç oldu. ama anlatmak istedim.normalde 22 eylül günü doğum yapmam gerekiyordu ama gecikti.dr 30 ekimde gel yat dediler ama ben gitmedim.çünkü suni, sancı ile olacaktı bende korkudan gitmedim.4 ekim sabahı kanamam ve hastaneye gittim. dr kızdılar tabii nerde kaldın diye 41 hafta 5 günlük olmuştu çünkü.hemen yatırdılar yattığımda saat 1 di.ilk saatler hiç bir şey yoktu sonra suni sancı verdiler.ilk başta çok düşük dozda sonra birden yükselttiler.suyumuda orda patlattılar.zaten ondan sonra olanlar oldu.şiddetli sancılar saat 3 de başladı 6 kadar sürdü.6 da doğuma aldılar.6 10 geçe cemrenur sudem doğdu.aslında son bir saatte bir hemşire geldi vardiye değişiminde o bana çok yardımcı oldu.iş ıkınmakta bitiyo.bana nasıl ıkınıcağımı anlattı ve ondan sonra çok acı çekmedim.ilk saatler çok bağırdığım için gücüm kalmamıştı.o yüzden ıkınmakta biraz zorlandım.herkese tavsiyem nefes egzesizleri yapın kızlar.ne kadar kuvvetli ıkınırsanız o kadar kolay.ama allah kimseye suni sancıyı yaşatmasın.belki hemen yüksek dozda vermeselerdi o kadar acı çekmezdim.herşey bir yana kızım doğumu ile herşey bitti.unuttum hepsini ve çok rahatladım.umarım herkese allah gönlüne göre verir.herkesi öptümmmmmma.s.:emir_bebek:

Canim Tebrikler Allah Anali Babali Sağlikli Sihhatli Büyütür Inş Bebeğini..
Bakalim Biz Nasil Doğurucaz:)

canım çok tebrik ederim allah analı babalı büyütsün rabbim güzel kızının yüzünü hep güldürsün bahtı kaderi güzel olsun darısı başımıza :)

gözünüz aydın canım darısı başımıza artık evet nefes egzersizleri ile sancıların kontrol edilebildiğğini okumuştum umarım başarabiliriz

bu arada kızın çok tatlı Allah nazarlardan saklasın :)

canım yaa sımdı okuyup gecılıyor ama ne acılar cektın kım bılır olana kadar allaah hayırla kurtarmıs ya cok sukur bebısınde zaten dunya guselı bakıyorum kı benımkıde ona benzesınsırnaşık şey

canıım benım allah annalı babalı büyütsün çok zor ama yapacak bişey yok biz olmuyor dıye üzülüyoruz sen en azından çektiğin acının katşılığını almışsın senın adına çok sevindim...

X