benim her şeyim küçük ne yapicammm

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaşlar çok şiddetli adet sancısı çektiğim için kistten şüphelenerek doktora gittim.kistim yok ancak doktorumun bana söylediği şu.çatın dar rahim ağzı dar rahim boynu kısa ve rahimimde küçükmüş doğurganlıkla ilgili bi probleme sebep olmayacağını söyledi ancak aranızda böyle olan varmı bana ne gibi sorunlar yaratabilir

• Konu Sahibi EU1
benim rahmim küçükmüş ama drum doğum yapmayan her kadına böyle denir demişti

• Konu Sahibi EU1
gerçektenmi acaba doktor beni şimdiden korkutmamak içinmi bişii söylemedi içime kurt düştü şimdi yaa

• Konu Sahibi EU1

gerçektenmi acaba doktor beni şimdiden korkutmamak içinmi bişii söylemedi içime kurt düştü şimdi yaa

Doktor diye korkutmamak için böyle davransın ki..
Bir problem olsa zaten söyler,tedavisine başlanırdı,bence büyütmeyin kafanızda..

• Konu Sahibi EU1

canım hiç korkma doktor sorun olmaz dediyse olmaz emin ol.doktor hastayı korkutmamak için böyle bişy yapamaz gerçek neyse söylemesi şart.ben senin gibi olan çok kişi duydum ne dogumunda nede başka bişeyde sorun olmuyor hiç.zaten hamile kaldıgında genişleyecektir ve dogumunda da sorun olmayacaktır bu yüzden hiç korkma.rahat ol.

• Konu Sahibi EU1
arkadasim korkulacak bir durum degil hamile kalinir ama dogum normal olmaz sezeryanle olur cünkü sendeki durumlar bende de vardi doktor normal dogum yapamazsin sezeryanle olur ancak dedi ve iki dogum yaptim gercektende ikisini de sezeryanle oldum korkmaa

• Konu Sahibi EU1
doğum yapmamış birinde normal bence
bişey olsa doktor söyler

• Konu Sahibi EU1
başlığa bir anlam veremedim.benim herşeyim küçük demişsiniz.ardındanda rahiminizin küçük olduğundan bahsetmişsiniz.benim herşeyim derken onumu kastettiniz

• Konu Sahibi EU1
canim benim arkadasimda da rahim kanali , cati darmis . Dogumda bebegin kanala SIKISMAMASI icin dogumu sezeryanla yaptilar. hamile kalmanda bir etki yapabilecegini sanmiyorum. .

bende bu yaz doktora gittim genel kontrol icin ultrasyonala bakarken rahimi gösterdi bende cok kücükmüs dedim doktor henuz dogum yapmadigindan dedi bence bi sorun yoktur bekarlarda böyle olur dedi

başlığa bir anlam veremedim.benim herşeyim küçük demişsiniz.ardındanda rahiminizin küçük olduğundan bahsetmişsiniz.benim herşeyim derken onumu kastettiniz

küçük kısa ve dar... yani normal ebatların altında olduklarını anlatabilmek için kısaca küçük demeyi tercih ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…