Benim gibi olupta sonuç mucizeyle biten.

butterfully

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
30
1
ya çok kötüyüm.adet tarihim 23 ağustos.diğeri 16-19 eylül arasıstresten gecikti desem benim hep erken gelir (stres yapınca.15günle 20gün arası olurum.)adetim düzenlidir 25 günde gelir.geçen temmuzda kist tedavisi gördüm 1ay.23 ağustosto adet oldum.28.gün.bu ay adetimi beklerken 25imi dikkate alsam 28imi bilemedim.o yüzden 16-19u dikkate aldım..ve ben hala adet olmadım.idrar testi yaptım negatif.cuma günü 1inde kan testi yaptım negatif.doktor yarına bir daha çağırdı tekrar yapacacakmış.söktürücü verecekmiş.ama hiç kullanmak istemiyorum.bir mucize olsa.
bir arkadaşımında böyle olmuş.idrar ve kan negatif çıkmış demekki doktor söktürücü vermiş yine olmamış adet.var yok var yok derken 3.ay keseyi görmüşler.
böyle yaşayanlar var mmı ben sadece arkadaşı duydum.

Son düzenleme:
ya çok kötüyüm.adet tarihim 23 ağustos.diğeri 16-19 eylül arasıstresten gecikti desem benim hep erken gelir (stres yapınca.15günle 20gün arası olurum.)adetim düzenlidir 25 günde gelir.geçen temmuzda kist tedavisi gördüm 1ay.23 ağustosto adet oldum.28.gün.bu ay adetimi beklerken 25imi dikkate alsam 28imi bilemedim.o yüzden 16-19u dikkate aldım..ve ben hala adet olmadım.idrar testi yaptım negatif.cuma günü 1inde kan testi yaptım negatif.doktor yarına bir daha çağırdı tekrar yapacacakmış.söktürücü verecekmiş.ama hiç kullanmak istemiyorum.bir mucize olsa.
bir arkadaşımında böyle olmuş.idrar ve kan negatif çıkmış demekki doktor söktürücü vermiş yine olmamış adet.var yok var yok derken 3.ay keseyi görmüşler.
böyle yaşayanlar var mmı ben sadece arkadaşı duydum.

bende senin gibi bir mücize bekliyorum ve beklemektende yoruldum artıkk.bende 29 agustosta adet oldum en son hep 28 günde olurdum.buayın 27de kan tahlili yaptırdım negatif 1inde idrar testi yaptım negatiff. hala adet olmadımm bekliyorumm ama hepde içimden bi mucize olsa diye dua ediyorum 3 ay önce bebişimi kaybettim kürtaj oldum 8 haftalıkken ve tekrar hamile kalıp saglıkla kucagıma almak için nelerrr vermem kii allah yardımcımız olsun allahım bize bi mucize versinnnn rabbim.

şu an bende öyle bi mucize bekliyorum adet görmedim ve 9 gün geçti üstünden hala bi şey yok 2 gün önce kan testi yaptırdım sonuç negatif ama göğüslerim çok gerildi sanki hamileymişim gibi, adetim hep zamanında gelirdi şimdi 9 gün gecikti test negatif olsada adetimi görmeden emin olamam inşllah hamileyimdr:109:

X