Benim gibi olan var mı?

aslihanxx

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
577
2
43
kızlar sürekli yazarım sütümün olmadığını ve bebeğimin mamayla beslendiğini oğlum daha 3 buçuk aylık ama benim sütüm tamamen kesildi. sütümü sağayım dedim iki göğsümden gelen toplam süt 1 çorba kaşığı bile yoktu. senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
çok üzüldüm çok ağladım insan kendini çok eksik hissediyor. artık çaresi kalmadı :1no2:bu saaatten sonrada sütüm gelecek değil
benim gibi olan varmı

hiçüzülme cnm.tabiki emzirmek güzel ama yoksa yok.
zaten anne sütü 6 ay en besleyici dönemmiş..
sağlık sağlık..allah başka dert vermesin.
mama da öcü değil.mamayla beslenen o kadar çok bebek var ki..
ben de ara sıra vermeye başlayacağımm

bende aynı durumdayım canım ağlama bence , az olunca bebek emmiyor,emmeyince tamamen kesiliyor,
şu an benimde tamamen kesildi gibi birşeyama artık üzülmüyorum, anne sütü alsaydıda allah korusun herhangi bir hastalığı olsaydı dahamı iyiydi diye düşünüyorum, sende üzülme her işte bir hayır vardır

anım benimde öyle sütüm yok mamayla besliyorum.. bende emzirmeyi çok istedim en az 6 ay ama olmayınca olmuyor artık.. boşver denizanasının dediği gibi sağlıklı olsunlar yeter valla..

Canım benim üzülme bende aynı durumda sayılırım seninle...
Benide bilenler bilir benim bebegim 2.ayı tamamen doldu ve memeyi daha istemedi bende
daha kücük oldugundan 1. bucuk aydır sagarak veriorum yalnız şu 15 gündür felan günde 3 kez mama
veriorum sanırım benim sütümde azaldı sagarak zaten ne kadar cogalabilirki
yine sükür 4 ayımızdayız emdi takma canım saglıklı olsunlarda önemli diil gerisi bende
cok üzüldüm agladım ama saglıklı oldugunu güzel kilo aldıgını görünce mutlu oluorum...

canım hiç üzülme bence.benimde sütüm yetmiyo bazı zamanlar mama veriyorum büyüdükçe hiç yetmiycek mamaya geçicez heralde bizde.

kızlar sürekli yazarım sütümün olmadığını ve bebeğimin mamayla beslendiğini oğlum daha 3 buçuk aylık ama benim sütüm tamamen kesildi. sütümü sağayım dedim iki göğsümden gelen toplam süt 1 çorba kaşığı bile yoktu. senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
çok üzüldüm çok ağladım insan kendini çok eksik hissediyor. artık çaresi kalmadı :1no2:bu saaatten sonrada sütüm gelecek değil
benim gibi olan varmı

Ayyy canım ne üzülüyorsun, takma kafana hiç.
Bende kızımı emzirememiştim, şimdi 9 yaşında.
Hep zayıf bir çocuk oldu ama zımba gibi maşaallah çok sağlıklı.
Küçükken birkaç kez ateşlenmesinden başka hiçbir sorun yaşamadık.
Çok hareketli, sportmen, akıllı bir kızım var allaha şükür.
Hep çıplak gezer, gece üstünü hiç örtmez ama maşallah hastalanmaz bile kolay kolay.
Takma kafana emi, ben kızımı emziremediğimde çok üzülmüştüm, üzülünce sütüm tam gitmişti, ağlamamın sızlamamın hiçbir faydası olmadığı gibi zararı çok oldu.
Kendine iyi bak, sende hastalanma üzüntüden...

canım benimde sütüm öyle aman aman çok degil bende günde birkaç kez mama veriyorum üzülme sende şimdiki mamalar da nerdeyse annesütü degerinde.hatta bazı vitaminler anne sütünden bile fazla.ben nette epey araştırdım kullandıgımız mamayı ve anne sütünün içerigini kıyasladım bazı vitamin ve mineraller mamada daha fazla.herşeyin hayırlısı belki sütün tekrar çogalır stres yapma kendine.

kıslar sıze bır fıkır vereyım benım de sutum az hatta bı gogsumden emıyor oglum zayıflamak ıcın sabahları lımonlu elma sırkesı ıcıyorum bana sut yaptı gıbı geldı bı deneyın ıstersenız

canım benimde sütüm öyle aman aman çok degil bende günde birkaç kez mama veriyorum üzülme sende şimdiki mamalar da nerdeyse annesütü degerinde.hatta bazı vitaminler anne sütünden bile fazla.ben nette epey araştırdım kullandıgımız mamayı ve anne sütünün içerigini kıyasladım bazı vitamin ve mineraller mamada daha fazla.herşeyin hayırlısı belki sütün tekrar çogalır stres yapma kendine.

Ayyy canım ne üzülüyorsun, takma kafana hiç.
Bende kızımı emzirememiştim, şimdi 9 yaşında.
Hep zayıf bir çocuk oldu ama zımba gibi maşaallah çok sağlıklı.
Küçükken birkaç kez ateşlenmesinden başka hiçbir sorun yaşamadık.
Çok hareketli, sportmen, akıllı bir kızım var allaha şükür.
Hep çıplak gezer, gece üstünü hiç örtmez ama maşallah hastalanmaz bile kolay kolay.
Takma kafana emi, ben kızımı emziremediğimde çok üzülmüştüm, üzülünce sütüm tam gitmişti, ağlamamın sızlamamın hiçbir faydası olmadığı gibi zararı çok oldu.
Kendine iyi bak, sende hastalanma üzüntüden...

tabiki bi şekilde büyüyecek bunun farkındayım çok şükür sağlığıda yerinde önemli olanda bu zaten ama bebeğim daha 3 buçuk aylıkken sütütmğn bu kadar çabuk kesilmesi beni çok üzdü
ayrıca insan kendini eksik hissediyor yarım anne gibi hissediyor hatta etrafımdaki insanlara şöyle bakmaya başladım
aramızda ne fark var sende süt veremiyorsun bende veremiyorum tarzında düşünüyorum
psikolojim bozuldu bilmem anlatabildimmi

canım benim üzme kendini.o kadar iyi anlayabiliyorum ki seni.bende çok ağladım gidiyor sütüm diye ama ne fayda ağlasanda sızlasanda o sütün gideceği varsa gidiyor zaten.bende 3 aya kadar emzirebildim.insan
kendini çok eksik hissediyor biliyorum.benim ilk bebeğim ben çok istedim emsin diye.olsun artık ne yapalım.bak 4. ayımıza girdik çok şükür.ek gıdalara başladık.sebze çorbası falan yiyiyo ve bunlar beni mutlu ediyor artık.meyve suyu içiyor falan .aldığı vitaminleri görünce çok seviniyorum.takma kafana herşey yoluna girer.ben üzdüm kendimi ama olan bana oldu.üzdüğümle kaldım.değişen birşey olmadı..

X