Benim gibi olan var mı?

hiskolikk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2016
1.193
1.972
28
Merhaba hanımlar benim durumum biraz farklı. Bu ay korunmayı bıraktık. Ama geçen ay 10 gün gecikmem olmuştu. 2 ay düzenli İlaç kullandığım için. Bu ay ilacı bıraktım ama yumurtlama akıntım olmadı göremedim.. Normal adet düzenime göre bat 8 Kasımdı. Ama geçen ay gibi 10 gün gecikmeli olarak hesaplarsam bat 18 Kasım. Sizce yumurtlamam olmuşmudur çünkü akıntım hiç olmadı. Bide benim gibi ilaç yüzünden adet düzeni bozulanlar.. İlacı bıraktıktan ne kadar sonra düzeldi adetleriniz

AKIntı olması şart değil. Gecikmeler için doktora görünmek iyi olur birşey varsa erken öğrenmiş olursun

Jinekolojik muayenem temizdi ama akıntım her ay olurdu bu ay göremedim. Benim gibi her ay yoğun olup arada akıntı göremeden de yumurtlayan var mı merak ediyorum

Jinekolojik muayenem temizdi ama akıntım her ay olurdu bu ay göremedim. Benim gibi her ay yoğun olup arada akıntı göremeden de yumurtlayan var mı merak ediyorum
Bunun için yazdım zaten benimde akıntım olmadan yumurtlamam oldu. Ovulasyon testi kullandığım için net bilgi diye yazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…