benim gibi hamilelik şüphesi olan var mı

pnnar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2012
103
1
bir senelik evliyim 3ay önce dr.gittik bu ay şüpeleniyorum ama emin olamıyorum daha adetime 6gün var 4gündür gögüslerim zızlıyor belim agrıyor .ben bu deneyimi daha öncede üç kez yaşadım üç düşük yaptım ilk evliligimde.bu 6 günü nasıl geciririm günler gecmiyor

Son düzenleme:
ŞÜPÜSİ demek ne demek?şüphesi demek istediyseniz sanmıyorum bu forumda öyle bişeyden şüphe duyan kimse yoktur...:KK52:

canım umarım hamilesindir.ama bunu öğrenmek için beklemekten başka şansın yok.sabır ve dua ile bekle.sonucu burdan değil ancak doktora giderek öğrenebilirsin.hayırlısı olsun.

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır...

bu belitiler çok yanıltıcı oluyor ben kızımda hiç belirti yaşamadan öğrendim öğrendikten sonra başladı belirilerim
bu ay nerdeyse bütün belirtileri yaşadım ama bebek yok :KK1::KK1:sanırım psikolojik yapıyoruz bunu kendimize

sanırım hamilelik belirtileriyle adet belirtileri çok yakın unutmuşuz 13 yıl oldu

arkadaslar herkese merhaba. bir sorum olacak size.ben 4 aylık evliyim. eşim yurtdışında çalışacak bir süre ve bu ay yanımdaydı. 27 günde bir adet oluyorum yumurtalıklarımda 2.5 cm lik kistler var ve adetimin 12. günü korunmasız ilişki yasadık, eşim geri döndü. gebe kalmak istemiyorum. benim için çok sıkıntılı olacak. risk var mı sizce? hiç bir belirti falan yok bu arada. adetime 6 gün kaldı

Herkez şüpheyle ve umutla adet gününü bekliyor canım
6 gün dediğin nedir ki çabucak geçer ben ilk bebeğimi kaybettim
ama artık takmıyorum Rabbim ne zaman sağlıklı ve hayırlı bi
evlat nasip ederse diye bekliyorum umarım vaktimiz yaklaşmıştır
:nazar:

regl donemım 12 gun gecıktı dun test yaptım negatıf cıktı agrı yok sızı yok siskinlik yok devamlı uyumak istiyorum midem bulanmıyor ama karnımda bir hassasiyet var acaba dıorum testler mı yanlıs cıkıyor. yanlış zamanda mı test yapıyorum daha beklemem gerekır mı cok kafam karıstı :44:

regl donemım 12 gun gecıktı dun test yaptım negatıf cıktı agrı yok sızı yok siskinlik yok devamlı uyumak istiyorum midem bulanmıyor ama karnımda bir hassasiyet var acaba dıorum testler mı yanlıs cıkıyor. yanlış zamanda mı test yapıyorum daha beklemem gerekır mı cok kafam karıstı :44:

Geç döllenmeyse çıkmaz canım bide
idrar testleri kan testi kadar hassas değil
kan testi yaptırırsan çıkar inşallah
:KK16:

X