benim embroyolarda cizik varmis

keykey

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
653
32
merhaba ben oncelikle bizleri adinlattiginiz icin tesekkur ederim
benim sorunum primer amoneriyim esimde de bazi problemlerden dolayi tup bebek yaptirdik
17 di yumurtam oldu 5 idollendi ama cizik varmis dondurmadilar sonucta tutmadi da benim yumurtalarim acaba cok mu kalitesizki cizikler olustu

Merhaba keykey,

İşlem yaptırdığınız tüp bebek merkezinin size vermiş olduğu epikrizi benimle paylaşırsanız, size daha sağlıklı bilgi verebileceğime inanıyorum. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
0800 314 1 314

doktor bey epikriniz derken anlayamadim
ben yurt disinda yasiyorum haliyle yazilanlarida anlayamiyorum
yinede genel olarak bilgim var

Tekrar Merhaba,

Daha önce tedavi olduğunuz merkezden epikriz rdökümünü isterseniz anlayacaklardır. Bu döküm sizin olduğunuz tedavinin tüm detaylarını içerir. Kullanılan ilaç dozajı, kaç yumurta oluştuğu, kaçının döllendiği ... gibi doğru bir yorumlama yapabilmemiz için bize pek çok değerli bilgi verir.

Sağlıklı günler dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

evet simdi anladim 12 gun boyunca ilac kullandim ilk 300 ml doz kullandim daha sonra son dort gun 225 e dusurduler 17 tane yumurta olustu carsamba gunu yumurtalar toplandi cumartesi gunu transfer yapildi 8 ve 7 hucreli iki tane transfer edildi
benim asil sormak istedigim benim gibi primer amonere olanlar ek takviye ilaclar almasi gerekiyormu bebegin tutunabilmesi icin vitaminler ve cesitli hormonlar kullanmam gerekiyor mu bana yapilan normal tedavi sekli oldu ek olarak sadece transfer oncesi ve sonrasi icin fitil vermislerdi doktorumu uyarayimmi
cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

X