Benim de derdim bu :)

klasik/modern tarza devam asla modası geçmeyecek..Doğal ahşap ve açık tonlu koltuklar..
Country'e gelince pembeden maviden nefret ettim! O ne öyle tüm ev çocuk odası gibi..Çevremde herkes pişman klasikleştirmeye çalışıyor..

Evlere ruh ve tarz geldiği konusunda aynı düşünüyorum.
Sadece barınak gözüyle bakmamak gerekiyor zaten.
Evlerimize değer katmamız ona gösterdiğimiz özen ve önemle orantılı.

son kararım minimalist tarzı korumak, sadece masa ve sandalyeleri country secicez.
Yani tek düze olmayacak.

Dediğin gibi detay olarak sadece yemek masasi ve sandalyeler country olacak.
Aksesuar çok tercih etmiyorum.
Sadece abajur olarak 1-2 detay eklicem :)

Dediğin gibi detay olarak sadece yemek masasi ve sandalyeler country olacak.
Aksesuar çok tercih etmiyorum.
Sadece abajur olarak 1-2 detay eklicem :)
Anladım. Yemek grubu ile oturma grubu arasında bir uyum olmalı yine de. Taban tabana zıt iki tarzı bir odaya koyarsan karışık görünür.

Sadece evler değil insanlarda birbirinin kopyası gibi oldu artık bana göre.
Bana kalsa evime hiçbir şey almam
Hani eski köy evlerinde sedirler var ya onlardan olsun bir tane de kütüphanem ve eski radyom olsun evimde yeter bana

Eskinin standart koyu kahve mobilyalari ve kollari deri siyah beyaz koltuklari yada kahve koltuklari daha mi iyiydi..
Bence mobilyalar kendini asti.evler de artik cok soft ve canli..
Bahsettıgım sıteye bakarsan eger genel olarak evler tek tip ve genlde toz pembe ve mavinin bi tonu. Bu görüntüden bay geldı. Yoksa tabiki eski tıp evlerden söz etmıyorm bıle.

Pinoli nasılsın beni hatırladın mı :)
Seni uzun zamandır göremiyordum, uzun zamandır görmediğim bir arkadasımı görmüş gibi sevindirik oldum

Pinoli nasılsın beni hatırladın mı :)
Seni uzun zamandır göremiyordum, uzun zamandır görmediğim bir arkadasımı görmüş gibi sevindirik oldum

çok özür dilerim hatırlayamadım. Bugünlerde kafam çok dağınık, üzgünüm,kızgınım ve kırgınım.
Ama şu mesajın inanki bana çok samimi geldi ve çok sevindirdi. Karlı havada güneş gibi geldi.
Biraz konuştuğumuz şeylerden bahsedersen belki hatırlarım.

yoo önemli değil farkettim zaten unutulduğumu
Şaka yapıyorum, buraya üye olduğum ilk günlerde özelden yazmıştın bana,
konuşmuştuk bir süre, Mesajların duruyorsa bakarsın :) yada dur ben göndereyim

öyle demeyin ama üzülürüm.
Ben 5-6 ay girmedim kk'ya.
Ama çok sevindim ki sizde yer edinebilmişim.

Bak farkında olmadığın,
ummadığın aklına bile gelmeyecek birilerinde (bu ben oluyorum :) anlam ifade edebiliyorsun.
Bu çok önemli.

Sağol. Cuma süprizi gibi oldun bana. :))
Bu arada konunu sabote ettim ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…