Benim de derdim bu :)

Mağazaların vitrinleri bile country avangard hep,
Bir magazadan diğerine geçince farklı magaza algısı dahi oluşmuyor :)
Aynı mağaza içinde dolaşıyor gibi hissediyorsun, o derece modaaa

Evimi 10 yıl önce döşedim. Sevdiğim, bana huzur veren tarzda. O dönemde trend değildi. Ama önemli olan benim hislerimdi. Seneye yeni bir akım başlar. Ne yaparsanız yapın akım dışı kalacaksınız. Eğer her yıl mobilya değiştiririm diyenlerdenseniz o başka tabii.

Aslında sıkıntım modayı takip etmiş olmak değil,
hani bir yanım begeniyor ama bir yanım da bütün evler kopya boş ver diyor :)
Kararsızlığım bu yönde, yoksa dediğin doğru..
canım benim de salonum country ama heryerde filan yok.internetteki evler aynı gerçek hayatta ne komşularımda ne akrabalarımda ne de arkadsşlarımda country var.ayrıca sıkılırım diye düşünerek sadece salonu yaptım diğer odalarım farklı böyle daha memnunum

az esya candir,country cok sIkici bence.
benim evimde yatak gomme dolap,giyim dolabim,bi koseli koltugum ve masa sandalye disinda esyam yok
ev 100 metrekare ama giren ya evin ne kadar genis ferah der
simdi bide oglum var,kirdi doktu atti pislendi derdi yok,cok rahat

Canım cocuk varsa ya da olacaksa bu rengı ayak altı kullanmanı tavsıye etmıyorum.cocuktan once dıle kolay gelıyor dıkkat ederım demek ama hıc de oyle olmuyor.benım kose takımım koyu kahve yıne de lekeler bellı oldugu ıcın kıyamadım da degıstırmeye enzadan almıstım kaplatayım dedım neredeyse koltuk parası kadar fıyat cıkardılar.ben gunluk kullanım ıcın daha koyu renkler tercıh edıyorum.

Her yıl esya degisimi tabi ki söz konusu degil :)
Hosuma gitmis olmasaydı su asamada düşündüğüm bir secenek olamazdi.
Yani moda kismini özellikle cok yaygin oldugu icin belirttim.
Ne yapacagim az cok belirdi zaten kafamda.
Cok tesekkurler.

Kizlar cok teşekkür ederim,
sanirim oturdu kafamda en azindan suan netlestirdim :)

Evet oglum var 2.5 yasinda yanaklarinizdan öper :)
Oglum yapi itibariyle yaramaz bir cocuk değil.
Bir nevi doğru söylediğin renk seçeneği degisebilir.
Koyu her acidan daha makul, dikkate aldim.
Cok tesekkurler

Onu ben yapıyorum ona b.k attirmam

Aaa ben de isleri güçleri yok kocaları bunların her gün çeşit çeşit servis sersin foto çeksin diye mi çalışıyor diye düşünüyordum

Hic sen de öyle bir potansiyel yok gibi ama
O kadar şeyi her gün değiştirip foto çekmek nasıl bir zevk merak ettim doğrusu

Evinizin birkaç fotoğrafını eklerseniz, yardımcı olabilirim.

Yenı gelin evleri dıye bi yer var Allahmm butun mu gelınlerın evleri aynı olur. Bu kadar mı benzerlık olur guzelım toz pembeyi mahvettıler yaa

Pişşşşt napıyosunuz eşya işi halloldu mu
Bende evdekiler yatınca buraya kaçtım internetten aklıma düşen 40 tilkiyle ilgili bişeyler bakıyordum da

ya bende bir anda country tarza gectım sonra bır anda hevesım kactı yatak odamı deıstrmıstım bın pısman oldum ama napalım oldu artık

Bence sikici degil.huzur buluyorum boyle evlerde..eger sen o yuvada huzurluysan ne mutlu.gerisi bos.
Ama eskiden evlerin bi tarzi yoktu.klasik koltuk takimi hali perde vitrin konsol.

Eskiden herkesin evide ayniydi.
Simdi ruh geldi cogu eve.tarz geldi..ben boyle dusunuyorum.
Ve insanin yasadigi evde esyalarin renklerin oneminin ruh durumuna yansidigina eminim.
Benim orta standartta kucuk sade az esyali bir evim var.mobilyalarim country degil.beyaz spor bir evim var.soft renklerde aksesuarlarim.herkeste olani degil kendi begendiklerimi aldim.mesela yemek masam ayri bir mobilyanin urunu.tv unitem ayri takimin urunu.kose takiminin yanina aldigim berjer ayri koltuk takiminin urunu.
Kosemin kendi berjerini almadim yani.
Yine kosenin takimi olan orta sehpayida almadim farkli bir sehpa aldim.kendi tarzimi cikardim.evim kimsenin evinede benzemiyor diye dusunuyorum.

Bence icinizden nasil geliyorsa oyle yapin.takim evleri sevmiyorum ben.ne klasikte ne countryde ne baska modellerde.

Yenı gelin evleri dıye bi yer var Allahmm butun mu gelınlerın evleri aynı olur. Bu kadar mı benzerlık olur guzelım toz pembeyi mahvettıler yaa
Eskinin standart koyu kahve mobilyalari ve kollari deri siyah beyaz koltuklari yada kahve koltuklari daha mi iyiydi..
Bence mobilyalar kendini asti.evler de artik cok soft ve canli..

Benimki masanin yaninda ayakta durmayi ogrendi.
"Artik oturabilir miyim?" Diye soruyor.
Hos benim cam masam altina su cekti, rengi gitti. Ortu kullaniyorum artik.
Cok amerikan servisim de yok, 7 8 takim. kenari firfirli yastik kilifi tiplilere uyuzum hatta.

Minimalistligi biraz modernize ediyoruz kendi çapımızda.
Üst resim mesela.
Sadece yere yatak atarsak bizimkiler (ailelerimiz) kendi aralarında yardım bile toplayabilir

Benim şu an yerde yatak var karyola yok
Gıcırdamasından bıkıp söküp attık

Kendi tarzını bozma ama ufak tefek country detaylar ekle bence. Tabii evi görmediğim için ne yakışır bilemem ama mesela büyük gül desenli pastel renkli kumaştan dikilmiş kırlent olabilir. Rengini şu anki koltuğuna uyacak şekilde seçersin. Desenli kalın mumlar kullanabilirsin.

Evinizin birkaç fotoğrafını eklerseniz, yardımcı olabilirim.

çok teşekkürler :)

Pişşşşt napıyosunuz eşya işi halloldu mu
Bende evdekiler yatınca buraya kaçtım internetten aklıma düşen 40 tilkiyle ilgili bişeyler bakıyordum da

Halloldu, dün akşam baya çalıştık
En azından ne yapacagımızı biliyoruz :)
Şubat sonuna kadar bitirmiş olmayı hedefliyoruz.

ya bende bir anda country tarza gectım sonra bır anda hevesım kactı yatak odamı deıstrmıstım bın pısman oldum ama napalım oldu artık

Aslında bu konuda bana dert olan kısım tam olarak bu.

Ben yapı olarak alışkanlıklarına bağımlı bir tipim :)
Atıyorum gittigim mekanlar, kahve içtigim yerler, yemek için tercihlerim bile kolay kolay değişmez.

Ev dediğimiz şey yaşam alanımız, evet hoşuma giden bir tarz var ortada ama 1 ay sonraa sıkıntı basarsa işte orada sorun yaşarım.

Onun içinde bu riske girmemek yerinde olacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…