benim de çeyizlerim var ki

Canım aşkla kullan hepsini inşaAllahhh çok güzelmiş çeyizlerinn

Mutfak için aldıklarını çok beğendim özellikle Güle güle kullan canım

Canim aramiza hosgeldin ceyizlerine de bayildim allah agiz tadiyla kullanmayi nasip etsin insallahh devamını bekliyoruz:)

nişanlıya ve anneme artık büyük eşyalardan başka bir şey almıycam desem de içten içe beni kemiren alışveriş duygum yeniden kabardı ve az önce bunları aldım ama ne yapayım evin içinde olanlar çok görünse de buraya fotoğraflarını koyduğumdan beri benim çok az çeyizim var demeye başladım mesela muffin kalıbım yoktu

canım yeni gördüm ben mesajını çok teşekkür ederim ben de yavaş yavaş aldım daha rahat oldu benim için indirimlerde çeyiz setini aldım mesela ve pek çok pahalı parça bir arada çıkmış oldu bir anda hepsini almak zorlardı eğer siyah diye diretmezsen kırmızı beyaz ve lacivert uyumuna bayılıyorum ben

bir de tavsiyem ilerde de beğeneceğine emin olduğun şeyleri al şüphe duyduklarını sonraya bırak mesela ben ilk zamanlarda aldığım nevresim takımlarımı hediye verdim çünkü renk olarak şuan hiç uymuyordu o zamanlar çok beğenerek aldığım çok klasik bir masa örtüm vardı metalik gri peçeteleri ile beraber baya süslü iyi de para vermiştim şu an neye yakıştırıp nasıl kullanılır inan bilmiyorum kıyamıyorum da kimseye vermeye yani ilerde birbirine çok yakışmayacak parçaların olmasın bir de borcam bardak felan çok alma klasik ev hediyeleri çok gelirmiş ben öyle yaptım camları son ana bırakıyorum

ay evet ya ben hiç lacivert düşünmedim o renkte olabilir
Bende ondan korkuyorum ya hevesim geçerse boş yere almış olacagim
doğru diyorsunuz böyle diyenler olunca da almak istemiyorum cook sevdiğim şeyleri alıyorum artık

Güle güle kullan hepsi çok güzel
Bende o english home daki havlu rafından arıyorum ama bulamıyorum yoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…