Benim de bir meleğim var artik

kasem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2007
171
1
s.a hayırlı bayramlar gönül dostlarım burda sizinle herşeyi paylaştım gerek sohbette gerek burda.ama her güzel şeyin bir sonu varmış kimisi mutlu biter kimisi üzücü.ama biliyorum ki her şerde bir hayır her hayırda bir şer vardır.

26 eylül perşembe günü dublora girmek bebeğimin o melek yüzünü görmek istediğim an gittiğim doktor her yerini izledikten sonra soğuk bir yüz ifadesiyle iyi şeyler olmadıığğnı söyledi eşimle bana nedir diye dilim varamasada dr soğuk bakışları arasında bebeğinizin kalbi durmuş üzgünüm dediğinde dünya yer gök hiç biri o an beni kabul etmedi.hayır dedim inanmadım siz hepiniz aynısınız dedim meğerse kendimi kandırıyomuşum çoktan melek olmuştu oğlum bebeğim.o yerden çıkmamla kendi dr gitmem ve onunda o solgun hali onun da yüreğinin acıması benim acımı iki ye katlamıştı ve ben hala inanmak istemiyordum.fakat gerçek oydu.bebeğimin kalbi durmuş ve melek olmuştu.ocak 30 doğum tarihimdi daha 5 aylıktı hisediyordum onu konuşuyordum.hayallerimiz vardı ama bitmişti o an hayalin yerine hüzün gelmişti.ama hiç bir an neden Allahım demedim.çünkü biliyordum bende ona gidicem ne mutlu ne onurlu hisediyorum ki kendimi bana minnacık yüreği minnacık elleriyle şefatçi olacak bir meleğim var artık.şuan ben bayramımı bu fani dünyada yaşarken eş dostla benim meleğim oğlum melekler peygamberler arasında geçiriyor.
hastanede 3 gün kalmamın sonunda 3 günü sabahı saat 9:30 da normal doğumum gerçekleşti.gönül isterki o acı karşısında yaşan bir bebeğim olsaydı ama aklımı başıma aldığımda benim en hayırlı evladım o diyorum.

evt gönül dostlarım bu yaşadıklarımı neden buraya yazdım bilmiyorum ama bildiğim bir şey varki biz burda sizinle acıyı sevinci payşalaşan gönül dostlarıyız.
Rabbim evlatlarınızı sizlere bağışlasın.eğer benim durumumu yaşayan olursada sakın isyan etmesin.hep dua etsin bizim kurtarıcımız sadece YÜCE ALLAH.
SELAM VE DUA İLE ALLAHA EMANET OLUN.

cok cok uzuldum, basin sagolsun canim. Acini dindirecek sozum yok ama seni anliyorum diyebilirim. Ben de 4,5 yil once ilk oglumu 21 haftalikken erken dogumla kaybettim. Dogum yaptim ama hastaneden kollarim bos ciktim, hayattaki en zor gunlerimdi. Insallah Allah san da sabrini verecek. Su anda 16 aylik bir oglum var, insallah Allah sana da ilerde nasip edecek. Bol bol dua et bana cok yardimci oldu ama o yavrunun acisi hep kalbinin bir kosesinde olacak. Allah cennette bulusmayi nasip etsin insallah canim.
Ece

canım ne diyeceğimi şaşırdım Rabbim sabır versin inşallah en kısa zaman da tekrar hamiş kalıp kucağına almayı nasip etsin

Başın sağolsun Canım... Verende Rabbim alanda.. Elden bişey gelmiyor böyle durumlarda... Allah sabır versin ve kimseye böyle acı yaşatmasın...

canım ya inana okurken ağladım allahım hepimize bebek versin acısını bize yaşatmasın kalbimiz seninle bitanem.

kasemcim basin sagolsun canim, mesajin beni dagladi. Allah sana sabir versin ve en yakin zamanda hayirli bir evlat nasip etsin. Insallah kisa surede tekrar hamile kalicaksin, Allahim gorecek ve duyacaktir seni.

başınız sağ olsun canım
allah sabır versin

başın soğolsun çok ama çok üzüldüm bende ilk bebegimi daha kalbi bile atmadan kaybettim şimdi 1 yıllık tedaviyle hamile kaldım buna bişey olursa yaşayamam diyorum inş sizlerinde duasıyla sağasalim kucagıma alırım bebegimi.. cnm peki neden böyle olmuş bi sorun mu vardı doktorun bişey demedi mi?

başın sağolsun seni çok iyi anlıyorum aynı şey geçen yıl benimde başıma geldi allah bir daha görtermesin canım kendine iyi bak üzülme allah yine verir

s.a hayırlı bayramlar gönül dostlarım burda sizinle herşeyi paylaştım gerek sohbette gerek burda.ama her güzel şeyin bir sonu varmış kimisi mutlu biter kimisi üzücü.ama biliyorum ki her şerde bir hayır her hayırda bir şer vardır.

26 eylül perşembe günü dublora girmek bebeğimin o melek yüzünü görmek istediğim an gittiğim doktor her yerini izledikten sonra soğuk bir yüz ifadesiyle iyi şeyler olmadıığğnı söyledi eşimle bana nedir diye dilim varamasada dr soğuk bakışları arasında bebeğinizin kalbi durmuş üzgünüm dediğinde dünya yer gök hiç biri o an beni kabul etmedi.hayır dedim inanmadım siz hepiniz aynısınız dedim meğerse kendimi kandırıyomuşum çoktan melek olmuştu oğlum bebeğim.o yerden çıkmamla kendi dr gitmem ve onunda o solgun hali onun da yüreğinin acıması benim acımı iki ye katlamıştı ve ben hala inanmak istemiyordum.fakat gerçek oydu.bebeğimin kalbi durmuş ve melek olmuştu.ocak 30 doğum tarihimdi daha 5 aylıktı hisediyordum onu konuşuyordum.hayallerimiz vardı ama bitmişti o an hayalin yerine hüzün gelmişti.ama hiç bir an neden Allahım demedim.çünkü biliyordum bende ona gidicem ne mutlu ne onurlu hisediyorum ki kendimi bana minnacık yüreği minnacık elleriyle şefatçi olacak bir meleğim var artık.şuan ben bayramımı bu fani dünyada yaşarken eş dostla benim meleğim oğlum melekler peygamberler arasında geçiriyor.
hastanede 3 gün kalmamın sonunda 3 günü sabahı saat 9:30 da normal doğumum gerçekleşti.gönül isterki o acı karşısında yaşan bir bebeğim olsaydı ama aklımı başıma aldığımda benim en hayırlı evladım o diyorum.

evt gönül dostlarım bu yaşadıklarımı neden buraya yazdım bilmiyorum ama bildiğim bir şey varki biz burda sizinle acıyı sevinci payşalaşan gönül dostlarıyız.
Rabbim evlatlarınızı sizlere bağışlasın.eğer benim durumumu yaşayan olursada sakın isyan etmesin.hep dua etsin bizim kurtarıcımız sadece YÜCE ALLAH.
SELAM VE DUA İLE ALLAHA EMANET OLUN.

canım başın sağolsun çok zor bir olay yaşamışsın bebeğini kucağına alamamanın acısı zordur bilirim allah sana sabırlar verisn ne deiyebilirim bilemiyorum acını derinden paylaşıyorum içimde ta derinlerde bişeyler koptu sanki boğazım düğümlendi sende allaha emanet ol rabbim sana yeniden anne olman için yardım etsin sağlıklı sıhhatli bi şekilde tekrar a.s.Şenizbebeğini kucaklarsın en yakın zamanda inşallah kendne iyi bak

Canım Allah sabır versin.Şükürki inançlı bir yapın var.Bu insana sabır dayanma gücü veriyor.

allah sabır versin canım
allan allah yrine yenisinide verir

allah sabir versin canim
basin sagolsun
insallah en yakin zamanda allahim sana saglikli bir evlat verir ve acin bir nebzede olsun azalir canim

yanlış yere yazmışım ya kusura bakma canım o kadar üzüldümki anlatamam herşeyin hayırlısı inşallah ALLAH sağlıklı bi bebek nasip eder...

hiç bişi yazmaya elim gitmiyor,bu gün 3 ay oldu kaybedeli canlı kanlı kuzumu :KK43:

sadece acını yürekten paylaşıyorum kelimeler kıfayetsizz...

başın sağolsun canım... allah sabır versin olsun yine olur bebeğin... allah başka acılar göstermesin...

canımm benimm nelerr hissettiğini anlıyorumm ben bu acıyı tam 4 kez yaşadımm
hamile kalmayı isteyipp sonra başarıpta elininn boş kalmasıı inann çokk üzücü
müthiş bir sabır ve imann gerektirirr gerçektenn dayanabilmekk
ben 4 kez yaşayınca bazenn nedn diyorumm ama isyan iniyetiyle değil ama soruyorumm nedenn bu kadarrr üst üstünee yaşıyorumm sınavlarınn en zorunu
evlatlarımızz yetimlerin yetimi peygamberimizinn yanındaa
bize kavuşana dekk peygamberimizz kol kanatt gericekkk sahipp çıkıcakk bunu bilmk tesellii veriyor
ama insanız bi nefsimiz var elbette istiyoruz yinede
rabbim bu fani dünyadada annelik babalık duygusunu bizdenn mahrum etmesinn sağlıkla hayırlı evlatlarr nasip etsinn tüm isteyenlerle beraberr banadaa

canım çok zor bi durum,ne diyebilirirm ki,başın sağolsun,allah sabır versin.

X