Benim de bir meleğim var artik

kasem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2007
171
1
s.a hayırlı bayramlar gönül dostlarım burda sizinle herşeyi paylaştım gerek sohbette gerek burda.ama her güzel şeyin bir sonu varmış kimisi mutlu biter kimisi üzücü.ama biliyorum ki her şerde bir hayır her hayırda bir şer vardır.

26 eylül perşembe günü dublora girmek bebeğimin o melek yüzünü görmek istediğim an gittiğim doktor her yerini izledikten sonra soğuk bir yüz ifadesiyle iyi şeyler olmadıığğnı söyledi eşimle bana nedir diye dilim varamasada dr soğuk bakışları arasında bebeğinizin kalbi durmuş üzgünüm dediğinde dünya yer gök hiç biri o an beni kabul etmedi.hayır dedim inanmadım siz hepiniz aynısınız dedim meğerse kendimi kandırıyomuşum çoktan melek olmuştu oğlum bebeğim.o yerden çıkmamla kendi dr gitmem ve onunda o solgun hali onun da yüreğinin acıması benim acımı iki ye katlamıştı ve ben hala inanmak istemiyordum.fakat gerçek oydu.bebeğimin kalbi durmuş ve melek olmuştu.ocak 30 doğum tarihimdi daha 5 aylıktı hisediyordum onu konuşuyordum.hayallerimiz vardı ama bitmişti o an hayalin yerine hüzün gelmişti.ama hiç bir an neden Allahım demedim.çünkü biliyordum bende ona gidicem ne mutlu ne onurlu hisediyorum ki kendimi bana minnacık yüreği minnacık elleriyle şefatçi olacak bir meleğim var artık.şuan ben bayramımı bu fani dünyada yaşarken eş dostla benim meleğim oğlum melekler peygamberler arasında geçiriyor.
hastanede 3 gün kalmamın sonunda 3 günü sabahı saat 9:30 da normal doğumum gerçekleşti.gönül isterki o acı karşısında yaşan bir bebeğim olsaydı ama aklımı başıma aldığımda benim en hayırlı evladım o diyorum.

evt gönül dostlarım bu yaşadıklarımı neden buraya yazdım bilmiyorum ama bildiğim bir şey varki biz burda sizinle acıyı sevinci payşalaşan gönül dostlarıyız.
Rabbim evlatlarınızı sizlere bağışlasın.eğer benim durumumu yaşayan olursada sakın isyan etmesin.hep dua etsin bizim kurtarıcımız sadece YÜCE ALLAH.
SELAM VE DUA İLE ALLAHA EMANET OLUN.

canım benım başınsagolsun..
rabbım yuregıne ferahlık versın..

başın sağolsun.allah kimseye yaşatmasın.aynı şeyi ben iki defa yaşadım.

canım Allah sabır versin. herşeyde bir hayır vardır. eminimki o şimdi cennette ve seni izliyor..üzülmeni istemez. sakın üzülme. Allah yar ve yardımcın olsun. çok üzüldüm yaaaa.senağlama

canım allah yenıden nasıp ederı nısallah bebegın ınanıyoyrumkı her an senınle. allah sabır versın. ne dıcemı bılemedım.

çok üzüldüm canım,Allah herşeyin sabrını veriyor bir olgunluk katıyor.annemi küçücük yaşta kaybettiğimde ben de senin gibi davranabilmiştim ama sonrasında çok fazla düşünmemeye çalış,ne yazılır bilemiyorum Allah sabır versin,başın sağolsun..

İnsan ne diyeceğini bilemiyor...
Sabır dilemekten başkaa :-(((

Allah sabır versin kardeşim,bende ocakda bekliyorum doğumumu ve kahroldum sizin adınıza.En azından hamile kalabildiğinizi,doğurgan olduğunuzu biliyorsunuz.Bu bile teselli etsin sizi.Yeniden olur,üzülmeyin.nasibimiz olmayan nefesi bile almadan ölücez hepimiz.Kader,kısmet herşey.
kendinize iyi bakın.Siz iyi olmazsanız hiç bir şey iyi olmaz

bende çok üzüldüm canım ama inşşallah Allah sana birdaha annne olmayı nasip eder çocuğunla ve ailenle birlikte hayırlı sağlıklı ve güzel günler sizlerin olur inşallah

bende ilk bebeğimi kaybettim..
çok büyük bir acı.ama ne olur üzülme.
Seni şefaat etmek için Cennette bekliyor annesi o.
Başın sağolsun arkadaşım:teselli:

Başın sağolsun demicem bu acının karşısında çünkü aynısını bende yaşadım ikizlerimi birini oğlumu 21 birini kızım 23+2 de kaybettim hemde tüp bebek erken doğumla sana sadece sabırlar diliyorum..... kader arkdaşım isyan etmiyorum benim ikitane meleğim var dünyaya canlı geldiler... ailesini koruyacak yavrularım.......

Başın sağolsun canım sabret allah sabredenlerin yanındadır üzülme inşallah yine bir bebeğin olur hayırlısıyla .

başın sagolsun canım
onu asla unutturmaz ama allah insallah sana yine küçük bir melek verir

başınız sağolsun Allah size ve eşinize sabırlar versin tekrarını yaşatmasın inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…