Benim de bebişim olacak:)

APPLEARZU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
656
0
50
Merhaba Arkadaslar

benim bu ay 2 ayımdı klomende ilk ay 1 adet gunde kullandım yumurtam 14. gunde 12.5 du doktor cok umutlu bakmadı progestan verdi bittikten 3 gun sonra adet oldum
bu ay 2 adede cıkardı klomeni 11. gun yumurta 14.5 idi 15. gun 24.5 olmustu pregnl igne yaptırdım 15. gun ve 3 gun sonraa yumurta catlamış mı diye bakıp çatladığını görünce 10 gunluk progestana başladım progestan bittikten 3-4 gun sonra da adetim gelmemişti idrar testi yaptım negatif cıktı doktor ilaçtan sonra adet olmazsa 1 hafta sonra gel demişti ama meme ucları felaket sızlıyordu gene adet olaacagım dedim yine de gittim doktora drum kese süphesi var ama adet için kan birikmesi de olabilir dedi yine de test yapalım dedi 2 saat sonra alırsın sonucu dedi işim olduğu için bekleyemedim tlefonla arayıp öğrenmek istedim onu da söylemiyorlardı telefonla neyse sonucu görünce söyleyeyim dedi herhalde laborant 701,9 bhcg dedi pozitif dedi gercekten inanamadım hiç umidim yoktu cunku doktoruma mesaj attım "doğru mu" diye, o da "doğru gözünaydın progestana basla ve 1 hafta sonra kontrole gel" diye yazmış
hala inanamıyorum eşime soyledim hastaneden pozitif dediler ama yine de belli olmaz dedim onun da hevesini kursağında bıraktım doktorun mesajı gelince rahatladım

inşallah problem olmadan sağlıcakla bebişim dunyaya gelir

inanın hiç umudum yoktu bu ay olmazsa gene yumurts takibi ilaç igne ugrasacaktım. polikistik overliyim ugrastırıp tup bebege kadar gider diyordum

burda hepiniz söylüyorsunuz umutlu olmak lazım.

su bir hafta nasıl gececek bilemiyorum inşallah bir problem cıkmaz dayanamadım aileye butun arkadaslara söyledim size de haber vermek istedim.

hala inanamıyorum:))

darısı basınıza arkadaslar insallah hepimiz sağlıcakla bebeklerimizi tez zamanda kucağımıza alırız

tebrik ederim umarım her şey yolunda gider sağlıkla bebişini kucağına alırsın :nazar:

sabah sabah süper bi haber aldım cnm senin adına cok sevindim allah sağlıkla kucağına aldıgın günleride göstersinn...tebrikler cnmm a.s. kaç aydır bebek istiyordun ?

canım tebrikler allahım sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin bizlere de dua et olurmu hamişlerin duası kabul olurmuşş

tebrik ederim arzu, allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah darısı bizlere, bende bu ay klomen ve ovitrelle kullandım ama pek ümidim yok açıkçası bakalım beklemekteyiz hayırlısı..

tebrik ederim canım bizim içinde dua et rabbim sağlıcakla kucağına almaya nasip eder inşallah:ecrin_bebek:

Merhaba Arkadaslar

benim bu ay 2 ayımdı klomende ilk ay 1 adet gunde kullandım yumurtam 14. gunde 12.5 du doktor cok umutlu bakmadı progestan verdi bittikten 3 gun sonra adet oldum
bu ay 2 adede cıkardı klomeni 11. gun yumurta 14.5 idi 15. gun 24.5 olmustu pregnl igne yaptırdım 15. gun ve 3 gun sonraa yumurta catlamış mı diye bakıp çatladığını görünce 10 gunluk progestana başladım progestan bittikten 3-4 gun sonra da adetim gelmemişti idrar testi yaptım negatif cıktı doktor ilaçtan sonra adet olmazsa 1 hafta sonra gel demişti ama meme ucları felaket sızlıyordu gene adet olaacagım dedim yine de gittim doktora drum kese süphesi var ama adet için kan birikmesi de olabilir dedi yine de test yapalım dedi 2 saat sonra alırsın sonucu dedi işim olduğu için bekleyemedim tlefonla arayıp öğrenmek istedim onu da söylemiyorlardı telefonla neyse sonucu görünce söyleyeyim dedi herhalde laborant 701,9 bhcg dedi pozitif dedi gercekten inanamadım hiç umidim yoktu cunku doktoruma mesaj attım "doğru mu" diye, o da "doğru gözünaydın progestana basla ve 1 hafta sonra kontrole gel" diye yazmış
hala inanamıyorum eşime soyledim hastaneden pozitif dediler ama yine de belli olmaz dedim onun da hevesini kursağında bıraktım doktorun mesajı gelince rahatladım

inşallah problem olmadan sağlıcakla bebişim dunyaya gelir

inanın hiç umudum yoktu bu ay olmazsa gene yumurts takibi ilaç igne ugrasacaktım. polikistik overliyim ugrastırıp tup bebege kadar gider diyordum

burda hepiniz söylüyorsunuz umutlu olmak lazım.

su bir hafta nasıl gececek bilemiyorum inşallah bir problem cıkmaz dayanamadım aileye butun arkadaslara söyledim size de haber vermek istedim.

hala inanamıyorum:))

darısı basınıza arkadaslar insallah hepimiz sağlıcakla bebeklerimizi tez zamanda kucağımıza alırız
tebrik ederim canim sen umudunu kaybetmemisinki bi yanin belki demis nasip etmis Allah darisi tum isteyenlere ins cok guzel bi duygu Rabbim herkese yasatsin dualarimiz seninle ins hersey yolunda gider canim sen umudunu kaybetme dua at Allah a sigin ins hayirli saglikli bebisini kucagina alirsin ve bize haber verirsin bebisim kucagimda diye hayal etmek gerceklesecek olaylarin baslangicidir sen hayal et ve hayalinden vazgecme bebeginle konus ve onu cok beklediginizi seninle kalmasini iste ins gonlune gore verir Allah ikiz olur ins canim byyy kib

ne mutlu sana tatlım .. babayıda senide tebrik ederim... RABBİM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....

tebrik ederim apple arzu, allah sağ salim tamamına erdirir inşallah bizlere de zamanı geldiğinde hayırlı gebelikler hayırlı sağlıklı evlatlar verir inşallah

Tebrik ederim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Allah bize de göstersin.Darısı başımıza.Dua et.

canım tebriklerçok sevindim sağlıkla alursın kucağına bebişini:ecrin_bebek:

Bende kutlarım.Umarım herşey yolunda gider.Darısı biz olmayanlara.

arkadaş ben yeniyim aranızda bana yardımcı olursanız sevinirim
hamile olduğumu öğrendim dün aynı zamanda düşük yaptığımı öğrendim 15 gündür kanamam var beta hcg 73.2
bu rakam kaç haftalık dmek oluyor

sabah sabah süper bi haber aldım cnm senin adına cok sevindim allah sağlıkla kucağına aldıgın günleride göstersinn...tebrikler cnmm a.s. kaç aydır bebek istiyordun ?

Merhaba

dileklerin için tesekkür ederim.

1 yıldır korunmuyorduk pcolu olduğum için tedavi gerekiyordu 2. ayda hamile kaldım

cok mutluyum dilerim allah sana da nasip eder

Hayirli olsun canim
Rabbim kucagina almayi nasip etsin Darisi bizlere insallah

tebrik ederim sağlık ve sıhhatle kavuşman dileğiyle allah tüm olmayanlarada nasip etsin

X