benim burnum:)

Heidi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2010
221
0
Merhaba arkadaslar
uzun suredir bende burada arastirma yapiyorumm ve henuz hicbir doktor icin netlesmis bir fikre sahip degilim.zor bir burnum var hem uzun hemde ust kismi genis ve kemikli.bunun icin baya iyi arastirmam gerekiyor.bu burun yapisina sahip olup ameliyat sonrasi iyi netice almis olanlar lutfen bana yardim edin???Aklimda olan doktorlar ufuk bilkay,emre ilhan biraz pahali ama,ve bilge bey...ins hepimizzzzz istedigimiz problemsizz duzgun nefes alabilecegimiz ve saglikli burunlara kavusuruz....:enbuyukkk:a.s.a.s.

bu arada birkac poz ekledim ozle albumume isteyen bakabilir...

emremla inşallah dilediğin gibi bi burnun olur..evet biraz eğrilik var burnunda ama çok kemerli değil..benim kemerli ama kısaydı burnum..emre beye ameliyat oldum ben.. doktorumun söylediği kadarıyla uzun bir burna şekil vermek daha kolay oluyormuş (kemikler uzun olduğu içindi sanırım yanlış hatırlamıyorsam) hangi doktor olursa olsun seni anlaması ne istediğini iyi bilmesi ,birlikte çalıştığı ekip,daha önceki ameliyatları, ameliyat sonrası paramı aldım ameliyatı da yaptım hadi güle güle dememesi vs vs. bunlar çok önemli.tabiki maddiyatta önemli..uygun fiyata çok güzel burunlar yapan doktorlar olduuğu kadar çok yüksek fiyatlara fiyasko burunlar yapan doktorlar da olabilir..maddi açıdan zorlanıyorsan bi sene daha bekle para biriktir ama içine sinsin.. keşke yerine iyikiler olsun.. hem gönlüne hem kesene uygun doktoru bulman dileğiyle..

canim simdi baktim senin burnuna cok amaa cokkk guzel olmuss.yuzunede cok yakismis...iste buyuzden karar veremiyorum bakiyorum burun cok guzel ama yuze yakimamis.Emre bey zaten idol yani ve super is cikarmis.dedigim gibi bir kac doktor var simdi uzerinde dusundugum bakalim ins benim icin en hayirli olani secerim.tesekkur ederima.s.

cnm burnun bence kötü deilllll ama eminim amlyttan sonra çok güzel olur:)benimde yandan profilimm seninki gibiydi ama seninki daha güzelll:)öndenn sorunum çoktu yamuk ve ucu büyük düşükk:)şimdi çok memnnunum inş sende memnun kalırsınnn:)

Canım inşallah burnun istediğin gibi olur. Arkadaşlık gönderdim kabul edersen bakmak isterim resimlerine.

canim birgun bana birinin snein burnun kotu degil diyecegini hicccc hemde hicc dusunmezdim:)))))))zemuszemusbenim aslinda en buyuk sorunum emre ilhanda oyle dedi burnumun ust kismi cok genis.normal olan ust tarafin ince ve asagiya dogru genislemesidir benimki ayni dikdortgen gibi:))bakalim ameliyat olucam ins ama kime olacagim mechul.ins seninki kadar guzel bir burna sahip olurum canima.s.

su.ay canim albume yorum yapamiyorum
evet gulunce baya dusuyor ucu tipki o resimdeki gibi.
karar verdim olucam ins:)

emremla cim bende kötü burnun yok ama olursanda fistik gibi olursun :) öptüm takipcuinim:):hulya:

bence maddi durumun el veriyosa hic riske atma direk emre beye git :) bu forumda en az 10 tane emre ilhan burnu gördüm ve birine bile "ehh" diyemedim, hepsi birbirinden harika ve kisiye özeldi. keske ben ilk ameliyatımı olmadan önce emre bey hakkında bi fikrim olsaydı.. simdi mecbur para biriktirip revizyona gidicem ona :) yinede kararın hangi doktor olursa olsun insallah istedigin burna kavusursun.

emremla cim bende kötü burnun yok ama olursanda fistik gibi olursun :) öptüm takipcuinim:):hulya:

ay kizlar siz cok tatlisiniz yaa benim burnuma herkes buyuk diyor hatta ailem patlican benzetmesi falan yapardi ben kucukkene:)ama sizz kotu deil diyosunuz mutlu oluyorumm canlarim benimmm...ins yaptiricam cnm :enbuyukkk:

ins canim ins en dogru karari veririm oktor konusunda.ins seninde burnun cok daha iyi olurr

Önden olan fotografta: Burun sırtında kemer var

Kaşlardan burun ucuna çizilen kaş-burun ucu çizgisi bozuk

Burun orta kısmı geniş

Burnunuzun uç kısmı büyük

Profil fotoğrafınızda: Burun ile alnınızın birleştiği yerin konumu önde

Burun sırtında kemer var

Burun uç kısmı sarkık

Burun ucu ile dudak üst kısmının yaptığı açının erkeklerde 90 derece / bayanlarda ise 95-100 derece arasında olmasını istiyoruz.Sizin burun ucu ile dudak üst kısmı arasındaki açınız..........93 derece civarında

ay kizlar siz cok tatlisiniz yaa benim burnuma herkes buyuk diyor hatta ailem patlican benzetmesi falan yapardi ben kucukkene:)ama sizz kotu deil diyosunuz mutlu oluyorumm canlarim benimmm...ins yaptiricam cnm :enbuyukkk:

haha senin ailen büyük burun görmemis sanirim: benimkini göster yani eskisini:) ama yinede yaptir derim bende keske taa onceden yaptirsaydim beŞeniz

aynisini banada yazmisdi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…