Göz Makyajı Benim bu kaşlar şekil alırmıki :) resimli

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
MasAllah kaslarin gercekten cok güzel hic dokunma bence

Sakın ha senin kaşın çok daha güzel.
ama biraz düzeltti rebilirsin.
bir de kuaför alacaksa inceltmesin .

canım kaşların güzel ayrıca o kaşlarda boya var bence hafif kuyruğunu uzatsan senin kaşlarında güzel hemde toplu duruyo benim kaşlarım çok ama dağınık bende çıksın diye badem yağı sürüyorum inşaalah ikimizde istediğimiz kaşlara kavuşuruz

çok teşekürler kızlar bu arapların kaşlarını çok seviyorum simsiyah yay gibi ablamda bana recep ivedik gibisin git inceltir diyo :) ama siz moral verdiniz :)

Ayrıca 2 ay önce kuaföre gittim hiç güzel yapmadı kel gibi oluyo çok bicimsiz alıyo şimdi başka kuaför arıyorum :)

2 ay içinde bu kadar güzel çıkması çok iyi aslında.özel bir yağ mı kullandın bu kadar uzaması için? bir de senin kaşların zaten güzel fotoğraftaki kaş hiç güzel değil.kuaföre gidersin hafif topla dersen kalın olsun dersen daha güzel yaparlar sanırım,gerçi anlamayan kuaförler de var ama napalım,umarım iyi bir kuaföre denk gelirsin.

Sakın ola kaşının şeklini bozma fotodaki çok yapmacık artık doğal kaşlar tercih ediliyor çok hafif kenarlarından al yeter sakın ola o kaşın şeklini bozma çok güzel kaşların

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…