Benim Babam...

CUVCUV

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
1.232
7
Benim babam; mavi gözlü, güler yüzlü, öyle ince düşünceli, öyle sessiz, öyle hassas...
Ben babamı hiç üzmedim, üzmek istemedim.Çok korktum hep onu üzgün görmekten.Hani çocuklar babalarından korkar ya,
ben babamın üzülmesinden korktum.

Ben babamı öyle çok sevdim ki; çocukken hastalandığımda geceleri öksürdüğümü duymasın diye yastığa gömdüm kafamı sessizce öksürdüm.

Ona yalan söylemedim ya ortaya çıkarsa bir gün yalanım yüzüne bakamamaktan korktum; yanlış olsa da yaptığım dosdoğru söyledim böyle yaptım diye.

Benim babam; mavi gözlü, iyi kalpli, dürüst, delikanlı...

Seni çok seviyorum babacığım kendini her zaman benim yerime koydun,
Dürüstlüğü, özür dilemeyi, alçak gönüllü olmayı, değerlerimi, eğlenmeyi, düşünmeyi, konuşmayı, hassas olmayı, bir eve elim boş gitmemeyi...
Bana öğrettin.

Evleneceğim insanı seçebilmem için bana zaman tanıdın.Fırsat verdin.Benimle arkadaş oldun, önce dinledin sonra karar verdin ama her zaman dengeli oldun.
Her zaman senin kim olduğunu bildim, beni hiç hayal kırıklığına uğratmadın.

Ben seni çok sevdim.Senin bana verdiğin sevgi kadar.
Ben sana hayran oldum.Senin bana hayranlığın kadar.
Ben sana saygı duydum.Senin bana duyduğun saygı kadar.

Benim babam; mavi gözlü, babaların bir tanesi.
Unutamadığım anılarımın baş rolü.

Seni seviyorum benim güzel babam. :nazar:

Babalar günün kutlu olsun... a.s.:nazar:

Ne mutlu babana senin gibi seven bir evladı var .Babacığının babalar günü kutlu olsun .

Herhalde babana verebileceğin en güzel hediye bu yazı. Artı birde öpücük tabi.

Cüvcüvüm ellerine,duygularına,babana annene sağlık.
Değer bilen sana,sevgilerimle.

Babalar ve Kızları..Yakın zamanda bu konuda bir yazı yazmayı planlıyordum,hatta taslağı da hazırdı hemen hemen..Bu da şimdi bana ilham oldu.Babana uzun ömürler dilerim..Hepimizin hayatta olan babalarına canım.

Çok güzel bütün babalar böyle galiba,
Allah babanı başından ayırmasın, seni de ondan.
Cüvcüvüm çok güzeldi ve özeldi.

Cüvcüv ne mutluki sana böyle bir Babaya sahipsin.Babalarimiza Allah uzun ömürler versin.Vede Babalar günleri kutlu olsun.cok ictendi paylasimin...

çok güzel yazmışsın ya ağlayacağım şimdii...bende babamı çok seviyorum o kadar mükemmelki kimse benim babam gibi olamaz çünkü o benim babam ben onun parçasıyımmm...allah benim babama ve bütün babalara uzun ömürler versin...bütün babaların da babalar günü kutlu olsunnn...

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
ben babamı hiç tanımadım allah babalarınıza uzun ömürler versın

gecen babalar gununde sarhos gibiydim benim babam fatih kisaparmagin dedigi gibi mert adamdi ama kaybettim bazen cocuklar yanimda baba deyince bogasim geliyor baba lafini duymak istemiyorum cunku bu benim icimi cok yakiyor cok Allah imdan diliyorumki seni en guzel yerine cennetine mutlularla birlikte eylesin babacim ve obur dunyada bizi birbirimizden hic ayirmasin :KK43: :KK43:

amin diyorum canım ama Allah gecinden versin.Ananın babanın yerini hiç kimse tutmaz anlıyorum.sabah ana sayfada kısa bi sohbetimiz oldu o ara bişeyler soruyordum ki malesef burda elektirikler kesildi, bayaa da uzun sürdü kesinti.açıklama ihtiyacı hissettim.bilgine canım....size eşinizle mutluluklar a.s.o uzak diyarlarda herşey kolay ve gönlünüze göre olsun...olur a aklına gelirde bi merhaba dersen çok memnun olurum.slm:

Böyle bir köşe ayırdığınız için teşekkürler.duygularımı ifade edebilirmiyim bilemem ama içim yandı bu köşeyi okurken. canım babacım seni okadar çok seviyorumki,bunu ancak yeni söyleyebildim sana...içten duygulanarak ilk defa bu sene boynuna sarılabildim.. bana hiç yakınlık göstermemene rağmen sana hiç ama hiç bir zaman kızmadım içten içe o kadar seviyormuşumki yanından hiç ayrılmak istemedim...canım babacım..seni..hep iyi görmek istiyorum:a015:

Boğazıma takıldı birşeyler...

Çok güzeldi, ağlattın beni.

Sen ve baban çok şanslısınız.

Allah senin babana ve bütün babalara hayırlı uzun ömürler versin.

cüvcüv çok duygulandırdın beni canım ben babamın uzun seneler babalar gününü kutlayamadım uzaktık ayrıydık yakın bir zamandada kaybettim allah babana uzun ömürler versin hep mutlu olun inşallah [

cüvcüv hanım bağışlayın..bir arkadaşı ararken ..yazmış olduğu babasıyla ilgili satırlarını sizi farketmeden okumuştum bu konudada hassas olduğum için inan kendimden geçmiştim hatta ağladım çok üzgündüm sizi daha sonra farkettim ve nasıl bir pot kırdığımı anladım..babalar günüyle ilgili bir konu sanırken özel durumu farkettim..belki sizide üzdüm..üzdüysem hakkınızı helal ederseniz sevinirim..sevginizi çok güzel ifade etmişiniz ayrıca Allahtan babanıza sağlıklı uzun ömürler diliyorum tabi sizle birlikte..sevdiklerinizle mutlu olun :teselli:

hepinizin babalarına Allah sağlıklı uzun ömürler versin,benim babam 59 yaşında gitti.ne düğünümü ne torununu göremedi,baba lafı içimi acıtır hep...hele hele bir kız çocuğunun babasına seslenişi...içim acır,kıskanırım.babamı çok seviyorum ve özlüyorum.canımmm babam her zaman kalbimdesin,aklımdasın.
babamı kaybedeli 4 sene olacak bu ayın sonunda ve babamı düşünmediğim,özlemediğim 1 tek günüm olmadı...her gün özlüyorum ve her gün bu özlemim daha da artıyor.canımm babam seni çook seviyorum

X