Benim ailem

Glikoz

DİNE
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
604
1
43
HAlk eğitim merkezinde AÇEV destekli 16 hafta uygulanan bir proğram var '' benim ailem'' gitmege başladıgımdan beri çok mutluyum
ilk başta sadece çocugumu haftada birde olsa kreşe götürebilmek için gittim ama şimdi çok memnunum içeri konuları harika hem anne çocuk ilişkimizi dahada kuvvetlendirdi hemde benim hayata bakış açımı değiştirdi
çocugumu bir birey olarak kabul etmem en güzel sonucu belkide ,işimi bırakıp onu dinlemeye vakit ayırmam ,sorunlara birlikte çözüm aramaya başlamamız
çocugumun istemedigim kötü davranışlarını aslında düzeltebilme imkanım oldugunu ve bununla ilgili uygulayabilecegim yöntem ve teknikleri ögrendim ve en önlisi ona hayır demeden reddetmeyi öğrendim bu çok güzel
en başta çocugum için başlayan bu eğitim proğramı aslında beni eğitti iyide oldu şu anda kendimi her yönde daha iyi ifade edebiliyorum hem çocuguma hem eşime karşımdaki kişiyi kırmadan ne hissettigimi anlatabilme yollarını ögrendim
sizlerede tavsiye ederim şubat ayında sanırım tekrar başlayacak aynı proğram haftada bir gün 4 saat 3-6 yaş çocuklarınız kreşte eğlenirken sizler onu daha güzel eğitme yöntemlerini ve kendinizi ona ifade edebilme yollarını öğreniyorsunuz

X