benii aydınlatın lütfenn

meleke06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
21
1
reglime daha 4 5 gün var ama hamile olup olmadığımı çok merek ediyoruum.bende pek bi belirti olmadı ama şiddetli bi bel ağrım vardı ve karnımda şikinlik oldu 4 aylık hamileymşim gibi duruyodu karnm:) lütfen bu tür şikayetleri olmuş haamiş arkadaşlar cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorumm..lütfen boşyere umutlanmak istemyorum..senağlama:çok üzgünüm:

cnm karnındaki şişlik gaz dır buda hamişlik belirtisidir belindeki ağrıda hamişlik belirtisi bide gögüslerde şişme acıma varsa galiba hamişsin derim ama sen test al yap tabiki böyle belirti olupta sonradan hamiş olmayan çok arkadaşımızda oldu burda benimde adetime 4 gün var ama bende hiç belirti yokk

benim de karnım acayip şişmişti 1 hafta kala hatta o şiş 2 hafta inmedi... ne yesem dokunuyordu... ama benim ayrıca hayatımda hiç olmadığı kadar ağız kuruluğu olmuştu... bu yüzden ben neredeyse emindim hamile olduğumdan... ama kafana bu kadar takma bu işin tek ilacı zaman 4 gün bekle bi test yap... çok iyi hatırlıyorum o dönemde meraktan ölmek üzereydim... aklını başka yerlere ver çünkü insanın akıl sağlığı bozulur valla..

reglime daha 4 5 gün var ama hamile olup olmadığımı çok merek ediyoruum.bende pek bi belirti olmadı ama şiddetli bi bel ağrım vardı ve karnımda şikinlik oldu 4 aylık hamileymşim gibi duruyodu karnm:) lütfen bu tür şikayetleri olmuş haamiş arkadaşlar cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorumm..lütfen boşyere umutlanmak istemyorum..senağlama:çok üzgünüm:

benimde karnım çok şişti.kabızlık oldu ve göğüslerim çok acıdı.bel ağrısı da cabası

çok tşekkür derim canlarım benm çok sağolun ama benm göğüslerde tık yok bu akşamda kasıklarımda ağrı başladı inşllh regl olmam inşllh hamişimdir....

tatlim benimde karnim dünden beri cok sisti gaz var patliycam gibi hissediyorum. Gögüslerimde sisti ama aci yok. Merakla bekliyorum....boshayallersmile Benimde 3 günüm var

benimde dün olmam gerekio du ama olmadım karnım şiş, göğüslerim şiş ama ağırmıyo belimde ve kasıklarımda ara ara batma şeklinde ağrı oluyo, ağzımda kuruluk var, çok halsizim ve tabii uykumu bi türlü alamıyorum :) hamilemiyim acaba die merak ediyorum boshayallersmile
ama bu sabah test yaptım tek çizgi çıktı :sinifsinif:
gelmesse yine deniycem ama umutlanmakta istemiyorum sanki adet olucam gibi gelio...mafoldumben

X