benide alin aranizaa =))

I

IIIIxASKISIxIIII

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi IIIIxASKISIxIIII
Selam Ben Burcu araniza yeni katildim... 19 yasindayim,avusturyada yasiyorum.aslen istanbulluyum ve 1 ay sonra ordaymmm :))))
isletme agirlikli gida mühendisligi okuyorum ve son siniftayim.
müzikten ve kitap okumaktan cok hoslanirim,bos zamanlarimi genelde net basinda geciririm..
ben buyum iste :) kendimi tanitayim dedm.. umarim sizlerlede bian önce tanisir kaynasiriz :) kaydirigubbakcemile2

selammm.. :) ben burdaym ama forumla ilgili cok zorluk cekiyorum.. foruma bsy yazdiktan sonra anasayfaya gitmek baya uzun sürüo sanki.. belkide siteye yabanci oldugumdandir :)

yeni gelenler hoş geldiniz hepiniz..umarım güzel paylaşımlar olur..

Askısı,canım sitenin neresind olursan ol,sayfanın sol üst köşesinde ANA SAYFA butonu var..ona tıklarsın hemen ana sayfaya çıkarsın..

tesekkür ederim bende öyle yaptim ama baya uzun sürüyo.. ana sayfaya gitte, sonra foruma girde.. sonra forumda bakin " acaba nereye yazmistim en son " diyee..
oo oo .. amann ne ü$engec oldum ben bu aralar ya

Canım kısa yollar var..zamanla öğrenirsin..yazdığın mesajları bulmak için şunu yap..ekranın sağ üst köşede Hoş geşdiniz IIIIxASKISIxIII yazıyor ya..nickinin üstüne tıkla..profil sayfan açılıcak..orda istatistik sekmesi var.."kullnıcıya ait bütün mesajları ara" linki var..ona tıkla bulursun..Ekranın üstündeki OFT ye tıklarsan,sitede en son yazılan mesajları,konuları görürsün..o seri bi şekilde akar..sayfayı yenilemeden en taze mesajları görme şansın olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…