Beni sadece anksiyete bozukluğu yaşayanlar anlar 😢

Pardonbakarmisiniz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
70
-72
Arkadaşlar Eylül Ekim ayı benim için zehir gibi geçer.. tam.bu sene iyiyim derken yine aynı şeyleri yaşayıp başa sarıyorum
Bende sağlık anksiyetesi var maalesef. Ve senede bir kaç defa böyle kendimde hastalık belirtisi bulur en kötü senaryoları hayal edip günlerimi zehir ederim.
Bugünkü konumuz akşam otururken elim kafamın arkasına gitti kafamanin arka tarafında enseye inen kısmı şiş gibi geldi baktım öbür taraf da oyle ama sağ taraf kadar belirgin değil sonra eşim kızdı kendinde biseyler aramayı bırak artık dedi uyumaya gitti ben tabi aramaya devam ... Sonra baktım öbür tarafta bu sefer bir yumru gibi bişey var şimdi lenflerin olduğu yerde olsa yine korkarım ama lenf derim yani. Ama bu kafanın arka kısmı ne alaka
Neyse netten bakmaya korkuyorum çünkü berbat sonuçlar görüp iyice kriz geçireceğim. Ne yapsam ya doktora artık eşim kızıyor bunu atlatsan başka bir şeye takılırsin diyo. Psikologa gidiyorum pek fayda etmiyor .. napsam birnakil.verin yardim edin.. 🙏😢 insanın kafa tası belki böyledir diye teselli ediyorum kendimi belki eskiden beri böyleyim yeni fsrkettim belki ben abartiyorumdur falan diye sürekli telkin ediyorum kendim😢 ama yarım saat sürmüyor başa sarıyorum 😣

Kelin ilaci olsa başına sürer misali. Ben ilaçlı tedavi görüyorum. Yine de zaman zaman geliyor. Çok ileri seviye ise ilaca başlayın çok zor bir durum yaşamayan anlamiyor

Öyle yoruldum ki inanın 😔 ilaç da kullandım ama tam olarak iyiyim diyemedim hiç
Aynen ben de. Terapi de aldım. Emdr ile de çalışmalar yaptı. İalca devam. Ama olmuyor. Biraz daha kaderci olmaya çalışıyorum. Hangi hastalik teşhis edilmemiş ki. İllaki edilir. Olacak olan olur. Ama mesele o korkuya engel olmak o geldi mi geliyor.

Mutlaka ilaç tedavisi görmelisiniz. Malesef tek başına psikolog görüşmeleri yeterli olmuyor.
Ben yıllarca çektim bu hastalıktan. Tv de Als li bir hastayı görüp ertesi gün doktor doktor gezmiş biriyim. Üstelik 1 günde tüm belirtiler başlamış gibiydi. Beyin ilginç bir organ. Kimyası bozulunca malesef hayatınızı mshvediyor. O kimyasalların yerine konması gerekiyor ilaçla. İlaç tedavisi ile eksilen maddeler yerine konuyor. Ben çok faydasını gördüm inşaallah siz de iyi bir doktora denk gelip size yarayan ilacı bulursunuz.

X