Beni deniyorlar mı?

buse gokmen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2024
5
0
24
Eski sevgilim 6 ay önce bana yazmıştı fakat kabul etmedim affedilir bir şeydi... Daha sonra zaman geçtikten sonra ilişkisi olduğunu öğrendim, ilişki içinde profilime bir kaç defa girdi
Sonra bir şekilde tekrar onu istedim ama ulaşamadım ilişkisi olduğu için. Denk geldikçe bakmaya çalıştım ve o da aynı şekil kaçamak baktı asıl konuya gelecek olursam kuzeni insta üzerinden bana yazdı ilk onun için yazdığını düşündüm ağzımdan laf almak için medeni sohbet döndü ama sonrasında seni yakından tanımak isterim uygunsa dedi ben de istemediğimi söyledim eski durumları bilip bilmediğini anlayamadım onunla alakası yok ilişkisi var dedi sizce bir deneme mi?

Denemek mi bilemem ama bir ihtimal seçenek taabi. Arkadaşımın başına da aynı durum gelmişti çocuk gayet ciddiydi ve eski sevgilisi de biliyordu çocuk sorun etmemişti ''ben alacağımı aldım konuşabilirsin'' gibi şeyler kullanmış böyle g*vşeklerde var taabi. Profiline bakma, kuzeni de engelle gitsin

Eski sevgilim 6 ay önce bana yazmıştı fakat kabul etmedim affedilir bir şeydi... Daha sonra zaman geçtikten sonra ilişkisi olduğunu öğrendim, ilişki içinde profilime bir kaç defa girdi
Sonra bir şekilde tekrar onu istedim ama ulaşamadım ilişkisi olduğu için. Denk geldikçe bakmaya çalıştım ve o da aynı şekil kaçamak baktı asıl konuya gelecek olursam kuzeni insta üzerinden bana yazdı ilk onun için yazdığını düşündüm ağzımdan laf almak için medeni sohbet döndü ama sonrasında seni yakından tanımak isterim uygunsa dedi ben de istemediğimi söyledim eski durumları bilip bilmediğini anlayamadım onunla alakası yok ilişkisi var dedi sizce bir deneme mi?
Kuzeninden başka erkek mi kalmadı dünyada?

Böyle demissiniz "Sonra bir şekilde tekrar onu istedim ama ulaşamadım ilişkisi olduğu için." Merak ediyorum size yazdığı zaman reddedip sonra adamın sevgilisi olduğu zaman tekrar onu istemek ne kadar sağlıklı bir düşünce bence önce bunu bir sorgulayın.

Böyle demissiniz "Sonra bir şekilde tekrar onu istedim ama ulaşamadım ilişkisi olduğu için." Merak ediyorum size yazdığı zaman reddedip sonra adamın sevgilisi olduğu zaman tekrar onu istemek ne kadar sağlıklı bir düşünce bence önce bunu bir sorgulayın.
Sevgilisi olduğu halde profilme baktığı kısmını sorgulamayım yani
Ve olabilir her eski sevgilini tekrar özleyip isteyebilirsin

Böyle insanlarla iletişime geçmeyin , geçmiş olduğunu kabullenin ve bitirin. Kuzeni insta üzeri sana yazdıysa senin adını çıkarmak için yapmıştır tabi ki . Ne alaka kuzeni yani bukadar midesiz yani karşındaki kuzeninin eski çıktığına yavşayabilecek kapatsiteye sahip ne güzel

Sevgilisi olduğu halde profilme baktığı kısmını sorgulamayım yani
Ve olabilir her eski sevgilini tekrar özleyip isteyebilirsin
Ona göre mi şekil alıyorsunuz ? Doğru olan bakmamanız sonuçta sevgilisi var artık özleseniz bile isteme lüksünüz olamaz. Biraz kendinize saygınız olsun sevgilisi var başkasını tercih etmiş beni sevmiyor deyip kendinizi geri çekmeyi bilin.

X