Beni çok bekletme bebeğim.

cansuezgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2018
366
110
14 Eylül 2019 Dan sonra hayatımın değişmesi ..
Tuncerle evliliğimiz bir seneyi aşmıştı ve Artık bebek istiyorduk doktora gitmeye karar vermiştik çünkü bizle beraber evlenen sonrada evlenen herkes hamileydi yada Doğum yapmıştı bu benı çok üzmüştü her ay o kanları görmek bana işkence gibi geliyordu ve çok üzüyordu çok içime atmıştım her ay acaba hamilemiyim diye adet günümü bekliyordum çünkü istiyordum artık bir gün gecikse bile test alıp yapıyordum allahın cezası testler hep negatif yanı tek çizgi çıkıyordu . Ailenin ilk gelini olduğum için ilk torunu vermek istedim ama başaramadım 14 Eylül Cumartesi günü yanı kaynımın kınasının olduğu gün doktora gidicekti Tuncer ben 6 Eylül’de gitmiştim doktor herşeyimin normal olduğunu söylemişti eşinize test uygulayalım demişti abisinin kınasının olduğu gün 14 Eylül benı kahretti Tuncer testi verdi spermiogramcıyı bekledik beklenen sonuç içime birşeyler doğmuştu doktor un bizden önce bir hastası vardı ve hasta kadının karnında bir bebeği iki tanede yanında vardı onlar çıktı sıra bana geldi doktor anlatıyor işte şöyle böyle üzülmeyin tek çare tüp bebek dedi o an ölmek istedim birden suçu tuncere atmak istedim fakat Allahtan gelen bişeydi o da istemezdiya böyle olsun nasıl ağlıyorum doktorun son dedikleri hiç duymadım bile ve o gün hiçbişey yokmuş gibi düğüne gidicektik hayatımın en kötü günü birinin en güzel günüydü kahroldum yol boyu ağladım bittim dedim artık dünyadan ilişkisini koparmış gibiydim köye gittik annesine söyledim bişey olmaz olur dedi daha tüp bebek nedir onu biliyormuydu acaba hazırlandık kuaföre gittik saç baş makyajlarımız yapıldı hiç bişey yokmuş gibi herkes gülüyor eğleniyor benim içim kan ağlıyor bebekli anne gördüğümde ağlamamak için kendimi zor tuttum o gün öyle bitti daha ertesi gün düğüne gittik herkes normalde ama ben bitiktim. Sonra hergğn tuncere ne yedirsem artsa bu değerler diye araştırma yapıyordum gece gündüz kahroluyodrdım ona belli etmemeye çalışıyorum bir yandan doktor araştırmaya koyuldum tüp bebek için ama sonra vazgeçtim ..hemen tedavi olmak istemedim 5 6 ay tuncere sürekli araştırma yapıyordum internetten bir hoca çıktı karşıma Kaan aydos içimde çok güzel bir umut oldu Kaan hoca hemen randevu almaya koyuldum tabiki böyle doktorlara hemen ulaşamıyorsun kaç gün aradım en sonunda ulaştım nimet hanım bana 2020 Mart’ın sonuna randevu verdi aradığımda ocaktı çok mutlu oldum randevu aldığım için belki hamşle kalsam o kadar sevinemiycektim daha sonra tekrar aradım Şubat 11 de gelin dedi havalara uçtum kaann hoca benim için mucize gibiydi o ara kardeşim ayağını kırdı ona bakıyorum 11 Şubat geldi çattı güzelce hazırlandk tuncerle jilet gibi olduk düştük yola erkenden gidelimde ilk bizi alsın beklemeyelim umuduyla 2 gibi oradaydık Kaan hoca 5 gibi geldi ilk bizi aldı girdik odasına titriyorum heycandan tunceri kontrole götürdü geldiler benım kalbim pırpır tabiki sonuçlara baktı ilaç tedavsi dedi 6 ay normal gebelik dedi her ay ilaç alıyordum belki bu ay bu ay diye her ay adetimi bekliyorum gelmesin diye her adetten önce kendımde belirti arııyorum hamilelik belirtisi bu ay 6 . Ayımızdı hala gelmedi Ve ben bu duruma çok üzülüyorum artık aşılama başlıycam benden sonra evlenenler çocukları yaşına geldi ama ben her bebek mağazasının önünden geçerken gözlerim doluyor ağlamaklı oluyorum rabbim bize de ver diye diye ben bu duruma çok üzülüyorum ama Tuncer üzülüyormu bilmiyorum çünkü benim böyle bi sıkıntım varken o hala Beni üzüyor yıpratuyor yalan söylüyor belkide Allah bzim ilerimizi görmediği için bebek vermiyor ona kadar geldim artık çünkü Kaan hoca 6 ay normal gebelik dedi Bugün 15 Ağustos 12 Ağustos ta kayınvalidem aradı Kızım sana bişey söylücem üzülme diye söyle anne dedim eda hamileymiş dedi o an hıçkıra hıçkıra ağlamak istedim ama napayım veren Allah alan Allah belki birgun bana da verir ben hep o günü bekliycem umutla gelmeden bile sevebiliyorum onu hep bekiycem benı çok bekletme annecim ..

Ben olacağını düşünüyorum belki biraz zorluklardan geçeceksiniz ama bence olacak üzme kendini olumlu bak olunca bu günleri unutursun bebeğine sarılırsın böyle düşün Kaan hocayı kadınlar külübünde çok duydum iyi bir doktor rabbim nasip etsin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…