beni bilgilendirin bunlar ne için oluyo .. psikolojim bozuldu iyice:(

only_you

aşksın sen...
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2010
336
2
yumurtlama günümden yaklaşık bir hafta sonra başlayan ve hala devam eden sadece göğüs ucumda bi sızlama var ve ilk kez oldu ama göğsümün genelinde çok yok. normalde 25 ila 28. günler arası hastalanıyorum ve bugün 25 inci günüm sabah dayanamadım test yaptım tabi yine tek çizgi oturdum ağladım çok doldum artık duygusallık, sinir, gerginlik var az önce lavaboya gittiğimde elime malum yerden yumurta akı kıvamında yaklaşık nohut büyüklüğünde koyu kıvamlı yapışkan bişey geldi bunlar nedir neden oluyoda beni ümitlendiriyo testi erkenmi yaptım artık anne olmak istiyorum bilenler yaşayanlar yardımcı olsun lütfennn

neden kimse cvp vermiyo lütfen bakıp geçmeyin cvpta yazın 30 kere girdim çıktım konuyaaa

Bu belirti idrar yolu enfeksiyonuda olabilir hamilelikte olabilir adet belirtiside olabilir ama test için daha erken.idrar testleri genellikle gününde yada gününü geçince yapıldığında en doğru sonucu verir.istersen bir kaç gün daha bekle

idrar yolu enfeksiyonu çocukken vardı şuan varmı bilemiyorum kafama takıldı bir kaç gün geçsin sonuç değişmezse gideyim... test için erken diyosun inşallah öyledir teşekkürler

üzülme canım bende aynısını yaşadım su an yirmi haftalık hamileyim adetime 2 gün kala test negatif di adeti bir gün geçe pozitif di iki gün sonra tekrar yaparsın belirtilerin hamile gibi

üzülme canım bende aynısını yaşadım su an yirmi haftalık hamileyim adetime 2 gün kala test negatif di adeti bir gün geçe pozitif di iki gün sonra tekrar yaparsın belirtilerin hamile gibi

hadi ins tatlım ya hamilelerin duası kabul olurmuş dua et bana umut etmek bile güzel

hala hastalanmadım bugün 27.günüm dün sabah peçeteye çok açık pembe leke geldi tamam hastaladım dedim ama sonrası tertemiz anlamadım ki yarından sonra test yapcm tekrar tabi kırmızıları görmezsem

canım ne yaptın adet oldun mu?
bende adetime 3gün kala test yaptım çıkmadı sonra 10 gün geçti kan testinde çıktı o yüzden ümidini kaybetme derim.
bende aynen pembe kan geldi adet oldum diye pedimi bile takmıştım ama ne gelen ne giden oldu meğersem hamileymişim.

daha olmadim canim bugün 278.gun hala yok bişey yarın tes yapcam dua edin bana haber ederim inş

bisey sorabilirmiyim senden gelen kan boyle cok az miydi damla damla miydi? ne zaman geldi adet olacagin gunmu geldi o anlar nasıl belirtilerin vardi

akıntının idrar yolu enfeksiyonundan olduğunu düşünmüyorum. yumurtlama gününüden 1 hafta sonra yaptım demişsiniz çok erken idrarda asla çıkmaz bu sürede. adetiniz geçtikten 1-2 gün sonra yaparsanız çıkabilir hatta silik çıkar oda. 2 gün daha bekleyin sonra teste başvurun. inşallah hamilesinizdir

artık bende öyle oldugunu dşünmüyorum ya olacagm ya olmayagm ikisinede hazitrlamak istiyorum kendimi ama ben hastalanmaya hic hazir degilim aslinda bu karmasik duygulari yasarken bana destek oluyosunuzsaolun...

dayanamadim test yaptim 5dk bile olmadi aglayarak yaziyorum bunlari hafif gordum ikincui cizgiyi rsmini paylasacagim cok sukur hamd olsun rabbimee'

ıkıncı cızgı sılıkse cok buyuk ıhtımal hamılesın cnm..benım oyleydı cunku..ama sen yınede addet gununden 1 hafta olucak gıbı tekrar test yaptır..yada hastaneye saglık ocagına gıt kan ver hemen ogren ..ama bence buyuk ıhtımal hamılesin:)

Gozun aydin, benimde ikinci cizgim silikti belli belirsizdi..
Gun gectikce bhcg arttikca koyulasiyor rengi testin...

2 kez,araliklarla test yaptim cok net cizgilir az oncede hastaneden kan testi yaptirdik 597 cikti cok sukur daha cok yeni sanirim

2 kez,araliklarla test yaptim cok net cizgilir az oncede hastaneden kan testi yaptirdik 597 cikti cok sukur daha cok yeni sanirim

hadi gözün aydın canım benim çok sevindim rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah değerin çok güzel benim 10 gün geçmişti 1492 çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…