beni bilgilendirebilirseniz cok sevinirimmmm...

elif_love

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
60
0
herkese merhabalar.benm 4 aylık bir kızım var.10 gün önce sütüm yetmediği için ek mamaya basladım.ancak doktorum su da vermemi söyledi.şimdi kakası cok sulu geliyor.su vermem sart mı acaba?

mama alan çocukların kaynamış ılık su içmesi iyi olur.ben sadece 1 ay emzirebildim..2-3 kaşık su ile başladım.şimdi 8-10 kaşık veriyorum.severek içiyor.4. ayını yeni bitiriyor.kakası yumuşak ama öyle sulu değil..günde 5 kereden fazal sulu kaka yaparsa ishal demekmiş.suyun zararı yok..mutlaka vermelisin.yinede bir doktora danış istersen.

elifcim sulu yapmasının nedeni mamanın markasındanda kaynaklanabilir istersen farklı markaları dene bizdede aynı sorun oldu maka degişince sorun bitti
sudan oldugunu sanmam

su mutlaka ver sakıın susuz bırakma artı isale su iyi gelir hım bu arada mamada yapmış olabilir bu arada hazır mama kalite kullan bebegin daha rahat olur başarılar

a.s.selam.mama yiyyen çoculkara su verilmeli diyo doktorumuz.1yasına kadr kaynatılmş su veriyorz.ben öle yapıyom.suyu ihmal etme.kaka sayısına dikkat et.daha ufaka ama bizde çok yapıyoduk.düzeliyo zamanla rengine ve sayısına göre telaşlanabilirsin demşti doktorum.10dan fazla yaparsa ve koyu yeşil olup ateşide varsa hemn getirin demşti doktor bana.ateşine falan bak.sudan zarar gelmez ama canım.doktoruyla telefnlaş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…