Beni aydınlatır mısınız?😊

GulhAnil

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2023
4
1
25
Kizlar ben 25 yasinda bir cocuk annesiyim 4 yasinda bir kizim var yaklaşık 1 yıldır 2. Cocugu istiyoruz fakat olmuyor. Normalde her ayin 2 sinde regl oluyorum sasmiyor bu ay yine regl oldum fakat 8 gun önce cok fazla kasik agrim oldu ve pembe, kirmizi lekelenmeler yaşadım aceba yerlesmemi diye düşündüm sonrasinda arastirinca yumurtlama donemi oldugunu dusunerek 3 4 gun o zamanlari degerlendirdik. Fakat 3 4 gundur gogsulerimde asiri hassasiyet ve sisme var ayrica kizim arada bir hala emer ama simdi kizim dokundugu an sizlama ve ağrı oluyor sıktığım da da bir damla süt geliyor. Bu belirtiler gebelik belirtisi olabilir mi? İlk gebeligimden hic birsey hatırlamıyorum birde mide yanmalarim ve bulanti az da olsa var ben aceba oruçtan dolayimi diye düşünüyorum ama bu göğüslerimde asiri hassasiyet benim kafami karistiriyor suan regl gunume de 6 gün var. Erken gebelik testi yapsam bir sonuç alabilir miyim? Lütfen yardımcı olun

Süt gelmesi prolaktin hormonu yüksekliği olabiliyor. Gebeliğe engel.

Evet arkadaşım da gebe kalamadığı için doktora gittiğinde prolaktin yüksek olduğu için doktor bir ilaç vermişti kullandığı ay hamile kalmıştı. Süt hormonuna baktırmakta yarar var özellikle gebelik için.. bu arada sonuç nedir? Regl oldunuz mu? Ben de yumurtlama dönemi kanamalarından muzdaribim daha önce de başıma gelmemişti ilk defa bu ay regl dönemi kadar olmasa da, az denilemeyecek miktarda kanamam var iki gündür. Endişelenmedim desem yalan olur. O yüzden sonucunuzu özellikle merak ettim…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…