Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar benden iyi haber var

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

kanada

Guru
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2007
4.117
6.399
Arkadaslar eski cevaplarima bakarsaniz yillardir sac sorunum la ugrastigimi gorursunuz. benim de cogu saci dokulende oldugu giibi pko hastaligim var. saclarim cok dokuldu. medobiotin, forcapil, aklima gelmeyen bir suru ilac kullandim. minoxil de kullandim. hic birinden cok fayda gormedim. 10 gun kadar once yeni bir ilac takimina basladim. kapsul+losyon+sampuani. inanilmaz dolgun duruyor ve dokulmuyor. cok mutluyum. gelismeleri yazacagim. bu arada bende kronik b12 eksikligi de var. once kan testlerinizi yaptirin lutfen. bisey daha losyonun gece sikilani alerji yapiyor galiba. cokta memnunum insallah kesmek zorunda kalmam. bana sans dileyin. hepimize bol saclar.

ismi ne sampuanın tam olarak soylerı mısın benımde pko yuzunden dokuluyor allah rızası ıcın yaz nasıl gelısmeler oldu ne kadara aldın ayy ınsallah benımkıde durur

Ne demek arkadasim. tabii ki yazarim. Reklam falan yapiyor diye yazip asabimi bozarlar diye isimlerini yazmamistim. gerci 4 senede 200 kusur mesaj yazan birine de reklamci demezler heralde degil mi. Kapsul Ducray Anacaps. (kesinlikple cok etkili), sampuan ducray Anaphaze gibi bisey, losyonlarda gece gunduz olmak uzere iki sise satiliyor. chronostim. Insallah size de faydasi olur. benim ozellikle sakaklarim baya acilmisti. acayip dolgun gorunuyor. esim de farketti. yalniz losyonlar galiba alerji yapti. sabahlari biraz gozum sis kalkiyorum. haftayada cok onemli gorusmelerim var heralde bu hafta ara vericem. fiyatini sormussun. losyonlar biraz pahali gibi (internetten baktim Turkiye de 125 civari) Avrupa da bir tanidigin varsa onlara getirtebilirsin bence. yuzde 30 kadar daha ucuz. ) ama onlari ilk ay sabah aksam sonraki aylarda 2-3 gune bir kullanicakmisiz. aninda dokulme kesiliyor. cok tavsiye ederim. benbir suru ilac vs. kullandim. ama hicbirinden memnun kalmadim.

X