Benden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorum

lululi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2018
1
0
30
Merhaba kızlar yazacağım konu hakkında bana lütfen yardımcı olun düşüncelerinizi bilmek istiyorum gerçekten.

ben biriyle tanıştım sosyal medya üzerinden. Yaklaşık iki aydır tanışıyoruz. Bu arada ben şu an yurtdışında bulunuyorum ve o kişi Türkiye de. Diyaloğumuz sanki öyle ki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz gibi diyebilirim. Hatta bunu o kişi de belirtmişti. Sık değil ama ara ara yazışıyoruz. Son yazışmamızda Türkiye ye geleceğimi söylemiştim ve bir isteği olup olmadığını sormuştum. Çekinmişti baya. Bende benim için yabancı değilsin dedim rahat olmasını söyledim. Bunun üzerine hemen sordu bana ne beni yabancı kılmayan diye. Bende anlattım işte sıcak kanlı olduğu karekteri vs .. ve o da ayni şekilde benim için söyle. Karekterin duruşun Güzel insansın güzel arkadaşsın gibi cümle bi çümle kullandı. Sonra şey dedi Erkek arkadasin var mi veya burda var miydi orda var mi nasil sorsam bilemedim dedi. Bende olmadığını birkaç ay önce bittiğini söyledim. Benim de şu an var bakalım ne olacak net bişey demek zor dedi. Hayırlısı olsun sevindim adına dedikten sonra bana bir itirafta bulundu. sana bir şey itiraf edeyim mi dedi. Yakin yasasaydik falan bi denesek mi derdim seninle sonucta dusunceler inanclarimiz ayni denemeye degerdi yani ben böyle düşünüyorum diye mesaj attı. Bunu okuyunca ben bir dk rahat bi dondum resmen. Bende ona Çok tatlısın bak bu yüzden seviyorum seni dobrasın ama olmazdı çünkü senin bir ilişkin var canm yani bunu konuşmak bile doğru değil karşı tarafa saygısızlık olur dedim. mesafeye gelince güven olduktan sonra sıkıntı olmaz bence .. ben bunu yaşadım tecrübem var yani dedim. O da , Yani icimde niye tutayim ki cekinmeden soylerim seninle denemek isterdim yani haa bunuda yanlis anlama tabi iliskim var suan iliskim olmasaydi eger diyorum hani onceden tanisiyor olsaydik falan olurdu bence :) ayrica uzaklik sorun olmazdi deme deli misin turkiye almanya diyosun gorusmeden nasil olucak cookkk zor olur ben sehirler arasi mesafede zorlandim be gibi cümle kurdu. Böyle devam etti konuşma sonlarda bana şey yazdı Suan sen gormek istedim mesela fotograf atabilir misin diye sordu. Böyle yani kızlar bu çocuk kafamı allak bullak etti. Sevgilisi varsa bana neden yazıyor , o da yetmiyor fotoğraf istiyor anlık, itirafta bulunuyor..

Yani bana sanki beni denemiş gibi geldi tepkimi mi merak etti bilmiyorum sizin de düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum işin içinden çıkamıyorum.

Lay lay lom ona gore sevmeler :))

Salla yahuu.. baksan evlidir ...

karsindaki kadina, degeri yok.. sana mi olacak sevgisi .. salla gitsin...

X