Bende yeniyim..

telsin

acemi asker..
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
87
0
herkese slm arkadaşlar..bende sitede yeniyim ve izmirde de çook canım sıkılıyo özellikle izmirdeki arkadaşlarla tanışmak isterim..

telsin selam canımcım....ben izmiri cok seviyorum ama pek fazla gezilecek yeri yok oranın öğrenciyken sıkılıyordum sengözlerimebaksanab hoş geldin......

sağol canım ya izmirde öğrenciyken kalmıştım bende ama o zaman şimdiki kadar sıkılmıyodum bornovadaydım tam bi öğrenci şehri..ama şimdi gaziemirdeyim valla burası tam bi açık hava hapishanesi..

sağol canım ya izmirde öğrenciyken kalmıştım bende ama o zaman şimdiki kadar sıkılmıyodum bornovadaydım tam bi öğrenci şehri..ama şimdi gaziemirdeyim valla burası tam bi açık hava hapishanesi..

hee bak bornova kucukpark, konak (pier), balçovada hicbirsey yok... alsancakk kordon buralar iyi...gaziemire pek gitmedim napak bizim cevre buralardaydışakkıdı özledim ama yaaaeee :1rolleyes:

yani öğrenciyken bizimde öleydi ama şimdi maalesef burdayız...yine arada gidiyorum ama uzakkkkkkkkkkk..

canım yaa bende evlenince gazimir e gidicem zaten sevmiyorum oraları :a015: bide sen canım sıkılıyor diyosun iyice korktum walla senağlama

slm cnm hoşgeldin sıkılmasın canın gerçi benimde sıkılıyo ama neyse:)) umarım iyi vakit geçirirsin

arkadaşlar ben de yeni üyeyim.özel şirkette çalışıyorum.
muhasebe bölümünde aranıza katıldığım için şimdiden mutluyum

demek sende yeniydin telsincim belinayın topicinde rastlaşmıştık dün..burayı yeni gördüm..e ne denirki hoşgeldinna.s.sıkılma sen sıkıldıkça bizle lafla öptümm

herkese slm arkadaşlar..bende sitede yeniyim ve izmirde de çook canım sıkılıyo özellikle izmirdeki arkadaşlarla tanışmak isterim..

1b3mr1.gif

X