bende yardım istiyorum

ciceci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
57
0
38
arkadaşlar ben 22aralıkta adet oldum 35 günde bi oluyor yani27 ocaga kadar adet olmam lazım ama daha önce yasamadıgım biseyler oluyo 5-6 gün önceden kasıklarımda agrı vardı suan yok 2 gün sabahları ishal oluyorum ve asırı derece gaz var ve midem yanıyo 2 gündür de azar azar kahverengi leke geliyor daha önce hiç olmamıştı mide bulantım falan yok ama yinede bu belirtiler hamilelik belirtisi olabilirmi test alıp yapmak istemiyorum ya negatif cıkarsa :uhm: bilgisi olanlar yazarsa sevinirim

canım yazdıkların hamilelik belirtisi gibi duruyor ama psikolojik olarak ta yaşıyoruz bazen.bende de bu ay aynı belirtiler vardı hala da var ama test yaptım negatifti
istersen adet gününü bekle öyle test yap.
kahverengi leke yerleşme kanaması olduğu söyleniyor.
inşallah hamilesindir

tesekkür ederim canım ama bu leke iki gündür azar azar geliyo bu konuda bi bilgin varmı Allah tüm isteyenlerin gönlüne göre versin

canım bende hamile değilim ama bu ay heyecandan bütün hamile başlıklarını okudum nerdeyse:)
dediğim gibi yerleşme döneminde kahverengi lekelenme olması normalmiş.
testi şimdi yapma bence de adet gününde daha kesin sonuç alırsın insan hayal kırıklığına uğruyor,bende hamileyim sanıyordum ama negatif.
hakkımızda hayırlısını versin Allah.seninde güzel haberlerini alırız inşallah

inşallah canım test yapmak içimden bile gelmiyo acıkcası 2 kere yaptım negatif çıktı ama onlarda böylesi bi leke hiç olmamıştı sadece günüm gecmişti şimdide negatif çıkacakmış gibi geliyo inşallah sende en yakın zamanda hamiş olursun

Canım yaşadığın şey yerleşme kanaması olabilir. Benimde adetime 9 gün kala yerleşme kanamam olmuştu. Fakat adetten önce kanama olabileceğini hiç düşünmemitim. Hatta bununla ilgili konu bile açmıştım. Şuanda hamileyim. Ama yine de en iyi belirti adet gecikmesi .. Adetin 2-3 gün geçsin idrar testi yaparsın. İnşallah hamilesindir. Haberlerini alırız....

Canım kardeşim bende de aynı belirtiler vardı bu ay.Test yaptım iki kez ve çift çizgiyi gördüm.Sen de bir test yap istersen...:)

arkadaslar hepinize çok tesekkür ediyorum bu yerlesme kanaması 2-3 gün sürüyomu bana bi gün oluyo bi daha olmuyo dediler bende 2-3gündür var çünkü 27 sinde test yaptırcam haber veririm herkese

ya arkadaslar hala adet olmadım lekelnmemde yok bugün dün gece kasıklarımda çok sancı vardı bugün oda yok bu ne ya umutlanmayamı baslasam yoktur bişey mi desem anlamadım

canım yaa ınsallah hamılesındır ay içime öyle bır hıs dogdu.rabbım yüzünu güldürsün ınsallah...

canım bu ay aynen bende senin anlattığın gibiyim 10 ocakta nornal adet oldum cumartesi günü kahverengi akıntım oldu pazar günü de az bi şekilde devam etti bugün bişeyim yok kasıklarımda çok ağrım vardı ne olduğunu bende anlamadım yarın dr gitcem bakalım ne diyecek bu arada bende bebiş istiyorum umarım hakkımızda hayırlısı olur

hepinize çok tesekkür ediyorum umarım her sey dilediğimiz gibi olur rabbim hepimizin gönlüne göre versin

canım test yaptırdınmı merakla beklıyoruz burdaaaaaaa

arkadaslar bugün evde kendim test yaptım ve negatif çıktı rabbim galiba anne olmamı istemiyor

guzelim nıye bu kadar umutsuz dusunuyorsunkı allah herseyı kararlamıstır daha zamanı vardır.Ayrıca yanlıs hatırlamıyorsam adet gunum 27 ocak yazmıssın ve test yapmıssın negatıf cıkmıs bence bırıkı gun sonra tekrar dene umutlandırmak ıstemem ama adetınden 1 hafta falan gecınce en dogru sonucu verdıgını bılıyorum ıstısnalar harıc bak bende bebek ıstıyorum 3 ay oldu ama umutluyum bılıyorum kı sonunda ben ve tum ısteyenlerın yuzunu guldurecektır yuce rabbım umutlu ol umudun bıttıgı yerde hersey bıter unutma!!!

çok tesekkür ederim canım 5 aydır hiç korunmuyoruz ama hiç bu kadar belirti yasamamıştım ve çok umutlanmıştım o yüzden bu sefer çok üzüldüm

canım bizde 7 aydır korunmuyoruz ve benim de normalde bu gün adet olmam gerekiyor ama geçtiğimiz cumartesi benden de lekeler geldi ve 2 gün sürdü geçen haftadan beri göğüslerim aşırı şiş ve hassas mideme kramplar giriyodu bende dün sabah test yaptım negatif çıktı ama evde yapılan testler pek gerçek olmuyormuş arkadaşım daha 2 haftalık hamileyken kendi anlamış aşırı duygusalmış ondada lekelenme olmuş doktora gitmiş doktoru şaşırmış nasıl anladın sen kendin diye 4 aylıkken sırf içinde kalmasın diye meraktan idrar testi yapmış ve negatif çıkmış bazen idrar testleri yanıltıcı olabiliyor o yüzden bende bekliyorum bu hafta olmazsam doktora gidicem
inşallah senin de bebişin olmuştur

Canım benimde adetime 1 gün kala yaptığım testim negatifti, 1 gün geçe yaptığım testte silik 2. çizgiyi görmüştüm.... Umudunu kesinlikle yitirme.... Hakkında hayırlısı olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…