bende varımmmm

MadamxL

hamişimm
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
123
0
slm kızlar bende dün öğrendim hamileyim darısı olmayanların başına allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin :ecrin_bebek: :Saruboceq:

tebrik ederim canım
allah tamamına erdirsin inş...sag salim kucagına almayı nasip etsin inş..

Tebriklerr.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahh

arkadaşımm bende hamişim ama bu aşağıdakii objeleri nasıl çıkarıyonuz merak ettim yardımcı olurmsunuz

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar darısı sizlerin başına allahım hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize

arkadaşımm bende hamişim ama bu aşağıdakii objeleri nasıl çıkarıyonuz merak ettim yardımcı olurmsunuz

canım bak bu adrese giriyorsun Graphical Tickers and Trackers: Weight Loss, Trying To Conceive, Pregnancy... oradan PREGNANCY yazılı bir yer var sayfanın orta tarında orayı tıklayınca seçenekler var herhangi birini seçiyorsun next deyip hareket çubuğunu seçiyorsun sonra next tıklayıp tarih bölümü çıkıcak oradan tarihini yazıp sonuç çizelgen oluyo sonra çizelgenin alt tarafında ilk kutucuktaki ikinci satırı kopyala yapıp kullanıcı panelinde hamilelik çizelge bölümü var oraya yapıştır sonrada bilgilerini kaydet çizelgen oluşmuş olucak biraz uzun oldu ama inş. anlata bilmişimdir hayırlı hamilelikler diliyorum a.s.

umarım dogru yere yazıorum:)ikinizide çok tebrik ederim.allah kucagunuza almayı nasip etsin inşallah.allah bebek isteyen herkeze bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inşallah:)

güzel dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar allah hepimize bebişleri kucağımıza almayı nasip eder benim 5 yaşında bir oğlum var şimdi oğluma hayırlısıyla kardeş gelicek darısı tüm bebiş isteyen anne adaylarının başına aminnnn

[ne mutlu tatlım sana .. RABBıM tamamına erdirsin....sağlıkla kucakla inşallah .... babayıda senide tebrik ederim.../COLOR]

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

X