bende pko,esim varikosel 3 yardımm

MYGOZUM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
1
0
49
aceba gebe mıyım dıye baslayan sorular,cevremin psikolojiktir takma kafaya dıye baslıyıp anlattıkları su gebelik fikri akildan cıkınca olusan gebelık hıkayeler
i.bende 20 yasından berı bıldıgım pko ve gecen ay ogrendıgımız varıkosel grade 3...1 yıldır bebek ıstıyoruz.bu ay dr.um yumurtlama ılacı verdı.gecen aylarda pko olsamda yumurtalamam vardı aama bıraz gec gelısıyordu..neyse sonuc mıkro enjeksıyon gıbı gozukuyo ama ben asılama yapsam mı,kac defa,nasıl olurr bılmıyorum .tecrubesı olanlardan yardımm dılıyorum.sımdıden tesekkurlerrr

bence hiç aşılamayı deneme canım eğer sayı düşükse ve hareketlilik fazla yoksa bence direk tüp bebek yaptır : benim abimlerinde olmuyodu. 2 kere aşılama denediler olmadı .2 tüp bebekte tuttu düşün yani Şu an ikiz bekliyoruz, Aşılamayla boşuna acı falan çekme Benim taviyem direk tüp bebek

mygozum canım benim eşimde varikoseldi aynı sizinki gibi grade 3. ama bizim değerlerimiz çok düşük olmamasına rağmen derece ileri bi dereceydi ve fiziksel olarak görünüm çok kötüydü. ameliyat dedi dr.lar 6 ay önce ameliyat oldu. görünüm düzeldi sayı arttı. çok şükürki ben geçen hafta hamile olduğumu öğrendim. gerçi benim pko hakkında pek bilgim yok ama varikosel hakkında ister istemez biraz bilgi sahibi oldum. varikosel için size ameliyat önermedimi dr.
hangi tedaviyi seçerseniz seçin allah sizede en kısa zamanda bi bebek nasip etsin inşallah.

iki taraflı sorununuz varken neden riskli olan ve tutmama ihtimali olan tedavilere yöneldiniz ki..pko tedavisi çok kolay bir rahatsızlık..varikkosel kesin ameliyat gerektiren bir sorun..önce bunları yok edip sonra normal yolla kalmayı deneseniz olmazmı..bu yolla hamile kalan yüzlerce insan gördük burda..
dr unuz neden direk bebek tedavisine başlıyor anlamadım..daha 1 yıldır istiyoruz diyorsunuz..bunu böye çözdünüz diyelim zar zor eee ikinci çocuğu düşünmeyecekmisin..o zamanda mı tüp yaptıracaksın..ne kadar yıpratıcı olduğunu biliyormusun hem ruhen hem bedenen ..bence iyi düşünün..

bir yıl öncenin sorununu nerden buldunuzda bugün cevap yazdınız yaw bende bakmadan birde yazmaya uğraştım o kadar..allah allah..

hakkaten yav bende bakmadan cevap yazdım hiç bakmadım tarihe. lavido nerden buldun bir yıl öncenin konusunu.

:))))))))))))))
Bİ AN KİMSE FARKINA VARMICAK SANDIM
HERKESE SEVGİLERa.s.

:roflol::roflol: Ben de eylül166'ya teşekkür attım. :roflol::roflol: Yani gözümüze gözlük.. sengözlerimebaksanab

X