bende makyaj yapmak istiyorum ama hiç biilmiyorum:(

gxuxlixsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
272
12
36
selamlar
makyaj malzemesi almaya gitcem ama önce sizlere danışmak istiyorum
arkadaşlar bana makyaj konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim özellikle makyaj ürünlerinin markası konusunda.en başta güvenilir bir markaya ihtiyacım var tabi çok uçuk fiyatlarda satılanlardan değil.ben esmerim ve yüzümde özellikle alın bölgemde sivilce izlerim bunu kapatmak için ne önerirsiniz?makyaj yaptığımdada doğal olmasını istiyorum maske gibi dursun istemiyorum bunun için nasıl fondoten kullamalıyım?bide şefaf pudra varmış o nasıl bişey?tabi bide makyaj yapıldığında hemen aksın istemiyorum.mesela kalem sürüyorum anında akıyor.göz kalemi mi yok sürme mi daha iyi?bide kalıcı olan bi marka var mı?

bu soruların cevabına çok ihtiyacım var yardım ederseniz çokj çok teşekkür ederim.

canım marka olarak flormar, maybelline, pastel ,cecile kullanabilirsin fiyatları hesaplı ve kalite olarak da fena sayılmazlar hele flormar çok ilerletti kendini..maybelline azıcık daha pahalı olabilir ama rimel alıcaksan şiddetle tavsiye ederim özellikle sarı tombul rimeli çok güzel fiyatı 16 tl civarı sanırım..akmayan göz kalemi de cecile all day long kalemler var fiyatı 15 tl gibi ..flromar ve avon pudram var ama aldığım gibi duruyorlar pudra kullanmayı sevmediğimden..avonunki transparan olarak geçiyor güzel sayılır aslında o ama fazla bi kapatıcılığı yok eğer iz kapatıcaksan kapatıcı stickler var onlardan alabilirsin..ben sadece allık ve göz kalemi kullanıyorum..allıklarımı da şu topiğe koymuştum fotolarını fikrin olsun canım beğendiğin bir renk olursa :

http://www.kadinlarkulubu.com/allik...resimliallik-urunlerimiz-18.html#post13719293

X