(¯`¸·´¯)Bende Kapluş Aldım(¯`·¸´¯)

E

EU1

Ziyaretçi
KIZLAR BENDE KAPLUŞ ALDIM CNAIM BNM ÇOK TATLI ADIDA Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
CANIM BNM ÇOK SEVİYOM KAPLUŞUMU

Hayırlı olsun canım bende ayın 17 sinde aldım.Şimdiden yavrularım oldular:)Umarım çok sağlıklı olur seninle çok uzun seneler yaşar.Hele elinden yem yemesinin keyfini başka yerden alamazsın çok şekerler değil mi?

Hadi hayırlı olsun şekerlikim çok sevindim herkez kapluş alıyo çok mutlu ediyo bu beni

evet çok güzel yalnız daha demin iki adet yedi kızla r
evet çok tatlılar üstelik bnmkinin adı şurup ama hep kapluş diye seivoyrum ya sanki bni duyuor giib ya çok yakında konuşmaya başlarsa şaşırmam yani

Yalnız ben birtanesinden korkuyorum odada kıpırdasam akvaryumun camlarına yapışık debelenmeye başlıyor saat ayrımı yok gece gündüz yem istiyor dombili olcak sanırım:)yemi verirken nazikçe alan hayvan 4-5.ci günden beri atlarak zıplayarak kapıyor yemi?Normal dir umarım bu.Diğeri sakin ama bunun yanında odada gezemez oldum:)

benimde vardı iki tane yalnız bunlar bildiğim kadarıyla 20 gün yemek yemeden durabilirler onun için çok yem vermemekta fayda var bence zarar verebilir

saol canım bnm evet valla korktum artık bitaneyi ikiye bölüp sabah akşam veriyom canıma bişey olmasın

Selam yem kapluşunuzun kafa hacmi kadar olmalı ve aşırı yem vermek obez olmaya işarettir kızlar benden söylemesi çünkü benim safiş diyette en fazla 5 yada 6 tane yemi ister üçe bölün isterseniz günde bir kere verin daha sağlıklı büyürler sakın vicdan hesabı yapmayın akvaryuma yapışınca ay aç kaldı falan dayanazsınız biliyorum ama onların iyiliği için

bizim de var kaplumbağamız oğlum mehmet efenin daha doğrusu oğlum 3 yaşında hayvan sevgisini öğrensin sorumluluk duygusu gelişsin diye aldık adını da ince kuyruk koydu oğlum
meğer biz az yem veriyomuşuz bak.
aldığımız yerden günde bi tane balık yemi verin dediler biz de öyle yaptık tabi ban obez olup diyet yapınca herkese diyet yatırıyorum heraherhalde bilinçatım bana bunu hep yapıyoKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

saol celabim çok teşekkür ederim onunla oynamak çok hoşuma gidioyr hele o yemin peşinde koşusu iyki almışım
bir de onunla konuşuyorum sanki duyyo beni çok yaköında başlayacak yeter artıkkkkkkkkkkkk yeter sus be salak karı diyecek bana :)))

hayırlı olsun canım keşke kapluşunun resmini koysanda bizde görsek ne tatlıdır kimbilir sevgiler

yaaa ben de kapluş istiom iki kere kuş aldım öldüler senağlama balıklar da çabuk ölüyor kapluşların bakımı kolay mı çok kokuyor diye duydum :uhm:

yaaa ben de kapluş istiom iki kere kuş aldım öldüler senağlama balıklar da çabuk ölüyor kapluşların bakımı kolay mı çok kokuyor diye duydum :uhm:

valla hergün suyunu degiştirirsen kokmuoyr
bmki tamma canım çekip koyacagım resmini

adını ne koydun kapluşlarının ?aa kızlar bizim balkondaki saksıya da güvercin yumurtlamıştı şimdi yavrular baya büyüdü ama hala uçamıyorlar :))))

X