bende hamişim :))))

arzucan_81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
15
0
43
tam iki yıl sonra bende hamile kaldım :CüvCüv:

hatta doktorların çocuğun olmayacak dediği zamanda kaldım :)
ilk hamile olduğu öğrendiğimde ne yapacağımı şaşırdım ama çok güzel birşey Allah herkeze inşallah bu duyguyu yaşatır...
Rabbim kimseyi korktuğuna uğratmaz inşallah..

Hayırlı olsun . Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. Bende yeni hamileyim. Herkesin gönlüne göre versin güzel allahım. :CüvCüv:

ya nekadar güzel arkadaşlar.a dınıza çok sevindim. uamrım bebek hasreti çeken kimse kalmaz.ben de klomen tedavisine başladım. cumartesi yumoşlarım büyümüşmü bakıcaz. umaım hayal kırıklığına uğramam. strese girmemeye çalışıyorum ama çoookk korkuyorum. Allahım yardım etsin benim gibilere. sizin dualarınız kabul olmuş.Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin. nasıl hamile kaldınız. sorununuz neydi.kolay oldumu.

tam iki yıl sonra bende hamile kaldım :CüvCüv:

hatta doktorların çocuğun olmayacak dediği zamanda kaldım :)
ilk hamile olduğu öğrendiğimde ne yapacağımı şaşırdım ama çok güzel birşey Allah herkeze inşallah bu duyguyu yaşatır...
Rabbim kimseyi korktuğuna uğratmaz inşallah..

Hayırlı olsun.
Darısı bizlerin başına inşallah.
Doktorlar neden çocuğunuz olmıycak dediler.
Sorununuz neydi?
Nasıl hamile kaldınız, tedaviyle mi doğal yoldan mı?
Anlatırsanız çok sevinirim.

ya nekadar güzel arkadaşlar.a dınıza çok sevindim. uamrım bebek hasreti çeken kimse kalmaz.ben de klomen tedavisine başladım. cumartesi yumoşlarım büyümüşmü bakıcaz. umaım hayal kırıklığına uğramam. strese girmemeye çalışıyorum ama çoookk korkuyorum. Allahım yardım etsin benim gibilere. sizin dualarınız kabul olmuş.Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin. nasıl hamile kaldınız. sorununuz neydi.kolay oldumu.

sorunum kistlerdi hele birtane kist çok hızla büyüyordu bide çikolata kisti vardı bende.. ve doktorlar bu süreç içinde bana çocuk olmayacak dediler. Okadar üzüldümki anlatamam... ben bütün umudumu kestiğim zamanda kapımı çaldı..
bende klomen tedavisi gördüm.. bende hemen yan etkileri gözükmeye başlamıştı..inşallah Allah yardımcınız olur.. İnşallah korktuğunuza uğratmaz...

çocuk istiyorsanız önce kafanız boş kalmalı rahat olmanız gerekiyo ben tam kendimi bıraktığım zaman ve tam sıkı bir tedaviye başlayacağım zaman hamile kaldım..
Etrafın lafına sözünede kulak asmayın kim nederse desin RABBİM HEPİMİZİN HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN..
UMARIM SİZLERDENDE GÜZEL HABERLER ALIRIZ

ne mutlu sana tatlım RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib etsin....babayıda senide tebrik ederim...

Tebrik ederim arkadasim. Allahim saglikla ve hayirlisiyla ins. dunyaya getirmeyi nasip etsin
Ve bizleri bebislerimize kavustursun
:ecrin_bebek:

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

canım eminimki senin için çok büyük süpriz olmuştur senin adına çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah

canım rabbim hayırlısıyla saglıklıca kucagına almayı nasip etsin bebişini hep güzel günler beklesin.

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tüm isteyenlere versin inşallah :Saruboceq:

X