Bende hamişim :)

canım bitanem seni burdan da tebrik edeyim allahım sana bağışlasın sağ salım kucağına almayı o mis kokusunu içine çekmeyi nasip etsin :teytey:

Canım tebrik ederim sağ salim bebişine kavuşursun inş.

Kolay bi 9 ay geçirmen dileğiyle.

Canım tebrik ederim seni :1hug:
Allah kucağına almayı nasipe tsin darısı bize işallah :Saruboceq:

burdanda tebrik ediyim canim
insallah saglikli bir hamilelik gecirirsin
saglikla alirsiniz yavrunuzu kucaginiza

Rapunzelimmmmm işteee Rabbiminn mucizeesiiii buuuuu.Tebriklerrr canımmmmmmm.Rabbim bu zorluuu bekelyişinn sonundaaa yüzünüüü güldürdüüüü..şükürlerr olsunnnnnn ...Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasipp etsinnnnn yavrunu(yavrularını) :):teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canım bitanem seni burdan da tebrik edeyim allahım sana bağışlasın sağ salım kucağına almayı o mis kokusunu içine çekmeyi nasip etsin :teytey:
hejacım guzel annem topıkte herkese cevap vermemmıs olabılırım cok saol..cunku cok hızlı ılerlıyor topık..sende artık tedavıye basladın..ınsallah senınde mucızen gelır

Canım tebrik ederim seni
Allah kucağına almayı nasip etsin darısı bize işallah .

Canım tebrik ederim sağ salim bebişine kavuşursun inş.

Kolay bi 9 ay geçirmen dileğiyle.
tesk ederım canım.
bende senı tebrık ederım..senın baslıgını gordum ve mutlu oldum...
ınsallah saglıklı bıır sekılde kucagını alırsın...

Canım tebrik ederim seni :1hug:
Allah kucağına almayı nasipe tsin darısı bize işallah :Saruboceq:
tesk ederım..ınsallah darısı anne oolmak ısteyen herkese nasıp etsın..:Saruboceq::Saruboceq:

bu basik boguk havayi bugün bu güzel haberle aydinlattin canim...
allahim tamamina erdirsin insallah,saglikla bebisini(bebislerini)kucagina alirsin insallah canim...
cok zorlu sinavlardan gectin ama Rabbim yüzünü sonunda güldürdü,nasil sevincliyim anlatamam...
kendine cok dikkat et canim benim

:nazar: sağlıklı bir gebelik geçirmeni dilerim...Rabbim sağ salim kucağına almak nasip etsin.... :nazar:

Rapunzelimmmmm işteee Rabbiminn mucizeesiiii buuuuu.Tebriklerrr canımmmmmmm.Rabbim bu zorluuu bekelyişinn sonundaaa yüzünüüü güldürdüüüü..şükürlerr olsunnnnnn ...Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasipp etsinnnnn yavrunu(yavrularını) :):teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

balumm benımmm..senınde az kaldıı..ben ınanıyorum..burda sende en guzel baslıgı acıp hamıleyım dıye cıglık atacaksın..
halaylara baslıyacaz o zaman:teytey::teytey:
tombık tombık oglusların olacak :)) hayırlısıylaa :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

bu basik boguk havayi bugün bu güzel haberle aydinlattin canim...
allahim tamamina erdirsin insallah,saglikla bebisini(bebislerini)kucagina alirsin insallah canim...
cok zorlu sinavlardan gectin ama Rabbim yüzünü sonunda güldürdü,nasil sevincliyim anlatamam...
kendine cok dikkat et canim benim

cucu pete canım senınde mınık kelebegın gelecek..sendende guzel haberler alacaz ınsallah..
zorlu sınavlardan gectım olmadı dedım bır daha ..hıc bıkmadan usanmadan yoluma devam ettım..
sızlerde yapın lutfen..tedavıyı yarıda kesmeyın..kelebegın gelene kadr yoluna devam et..

Canım tebrik ederim seni
Allah kucağına almayı nasip etsin darısı bize işallah .
tesk ederım canım..
rabbım bu yolda yuruyen herkesın yardımcısı olsun..kucakları boıs bırakmasın

:nazar: sağlıklı bir gebelik geçirmeni dilerim...Rabbim sağ salim kucağına almak nasip etsin.... :nazar:
amin canım cok tsk ederım

rapunzellllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiim tatlım benim seni burdan da tebrik edeyim canımmmmm allahım sağlıcakla kucağına da aldığını göstersin inşallah tatlım benimmmmm

cucu pete canım senınde mınık kelebegın gelecek..sendende guzel haberler alacaz ınsallah..
zorlu sınavlardan gectım olmadı dedım bır daha ..hıc bıkmadan usanmadan yoluma devam ettım..
sızlerde yapın lutfen..tedavıyı yarıda kesmeyın..kelebegın gelene kadr yoluna devam et..

sen merak etme bitanem,birakirmiyim hic,daha yeni basladim ama icime doguyor cabucak gelicek kelebegim hayirlarla:Saruboceq:
ay valla cok iyi moral oldun hepimize,cok cok öpüyorum canim seni:nazar:Şeniz

rapunzel kuzusu tebrik ederim sonunda sende meleğine kavuşuyorsun:asigim:
maaşallah tü tü tü :nazar:
Allah eşin va sana bebeğinizi sağlıkla büyütmeyi nasip etsin :1rolleyes:

rapunzel canım gözün aydın rabbim tamamına erdirsin ,sağlıcakla kucağına aldığın günleride nasip etsin inşallah.....

Canım bizle aynı sorunu yaşayan birinin burda olması o kadar güzel ki anlatamam
tekrar tebrikler.
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

X